Eesti English Русский
Otsi

Finišiprotokollid 2019

«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
KERNU-SAUE TALIMÄNGUD 2019
 
MEESTE MALE PAREMUSJÄRJESTUS
 
Osaleja Võistkond Punkte Koef 1 Koef 2
1. Tedremaa, Ardi Saue linn 6,5 23.0 32.0
2. Tarmak, Mart Kernu 6 22.0 31,5
3. Viidu, Raivo Saue linn 5,5 21,0 30,5
4. Joa, Mark Riisipere 5,5 20,5 28,5
5. Uurist, Karel Saue linn 5 23,5 33,0
6. Kraam, Riho Muusika 5 19,5 26,5
7. Tomberg, Toomas Ääsmäe 5 18,5 26,5
8. Õispuu, Toomas Kernu 4,5 22,5 32,0
9. Rüü, Andreas Ääsmäe 4,5 21,0 30,5
10. Vackermann, Jaak Riisipere 4,5 19,0 27,5
11. Ristisaar, Roger Saue linn 4 22,5 31,0
12. Põldver, Jaanus Ääsmäe 4 20,5 27,5
13. Ploompuu, Tiit Kaasiku-Kibuna 4 18,0 25,0
14. Tombrak, Rain Kernu 4 18,0 25,0
15. Aljaste, Andres Ruila 4 17,0 24,0
16. Kallion, Jaanus Ääsmäe 4 14,0 21,0
17. Uusen, Aleksander Turba 3,5 20,0 26,5
18. Kaasik, Lauri Haiba 3,5 18,5 27,0
19. Möll, Egert Haiba 3,5 18,5 26,0
20. Aas, Armo Mõnuste 3,5 17,5 24,0
21. Miller, Ivo Ääsmäe 3,5 16,0 21,5
22. Virt, Marten Haiba 3,5 14,0 19,5
23. Roomets, Mart Ruila 3 18,5 25,5
24. Fuks, Kristjan Haiba 3 17,5 24,0
25. Liidig, Gennadi Haiba 3 16,5 22,0
26. Tahk, Taivo Ääsmäe 3 14,5 21,5
27. Soosalu, Arvo Mõnuste-Kohatu 3 14,0 19,0
28. Sepp, Markus Haiba 3 12,5 18,0
29. Roomets, Märt Ruila 3 10,5 15,5
30. Vahar, Raul Ruila 2 16,5 22,5
31. Lember, Jüri Haiba 2 16,5 22,0
32. Virt, Maerold Haiba 2 16,5 21,0
33. Sinimeri, Sandor Ääsmäe 2 16,0 23,0
34. Toomast, Valdis Saue linn 2 15,5 20,5
35. Hermaste, Lauri Haiba 2 15,0 22,0
36. Kaldlaur, Sebastian Kernu 2 14,5 19,0
37. Tombak, Marten Kohatu 1 14,5 20,0

NAISTE MALE PAREMUSJÄRJESTUS
 
Osaleja Võistkond Punkte Koef 1 Koef 2
 
1. Leuska, Ester Kernu 6 13,5 19,0
2. Kuristik, Marie-Elise Kibuna-Kaasiku 4 12,5 18,0
3. Tombak, Maret Kernu 4 12,0 19,5
4. Kolk, Annela Ruila 4 11,0 17,5
5. Tombak, Liisi Kernu 4 11,0 17,5
6. Lähker, Karin Kibuna-Kaasiku 3 14,5 23,0
7. Aljaste, Adeele Ruila 3 12,5 19,0
8. Liiv, Ketlin Haiba 3 10,5 15,0
9. Võsa, Heleri Kernu 2 13,0 20,5
10. Põldaru, Sirli Laitse 2 12,0 16,5
11. Võsa, Karola Kernu 1 12,0 17,5 

***
KERNU – SAUE TALIMÄNGUD 2019
NAISTE KABE PAREMUSJÄRJESTUS
Osaleja Võistkond Punkte Koef 1 Koef 2
1. Lähker, Karin Kibuba-Kaasiku 5,5 19.0 26.5
2. Kolk, Annela Ruila 5 20.0 28.0
3. Niinemaa, Aino Ääsmäe 5 20.0 26.5
4. Tombak, Maret Kernu 4,5 21.5 29.5
5. Tombak, Liisi Kernu 4,5 19.0 26.5
6. Pukk, Rita Haiba 4,5 17.0 24.0
7. Aljaste, Adeele Ruila 4 22.0 31.0
8. Leuska, Ester Kernu 4 22.0 30.5
9. Kuristik, Marie Elise Kibuna-Kaasiku 4 19.0 26.5
10. Melis, Hannela Kibuna-Kaasiku 3,5 22.5 31.0
11. Salutee, Sille Ruila 3,5 16.0 20.0
12. Melis, Heidi Kibuna-Kaasiku 3,5 15.5 20.0
13. Tombak, Mirje Kernu 3 16.0 21.5
14. Seppenen, Impi Haiba 3 15.5 23.0
15. Õunapuu, Liis Kibuna-Kaasiku 3 15.5 20.0
16. Kuristik, Signe Kibuna-Kaasiku 3 15.0 20.5
17. Sonn, Kristin-Kairit Laitse 2,5 18.5 24.0
18. Tahk, Janika Ääsmäe 2,5 16.0 21.0
19. Võsa, Heleri Kernu 1,5 15.5 20.5
20. Võsa, Karola Kernu 0 14.5 19.5
Haibas 31.01.2019

KERNU-SAUE TALIMÄNGUD
MEESTE KABE TULEMUSED 2019
Osaleja Võistkond Punkte Koef 1 Koef 2
1. Väärtnõu, Urmas Saue 6 24.0 33.0
2. Aljaste, Andres Ruila 5,5 22.5 31.0
3. Melis, Urmo Kibuna-Kaasiku 5,5 21.5 31.0
4. – 5 Pent, Aivar Ääsmäe 5 22.5 32.0
5. – 4 Soo, Aaron Laagri 5 22.5 32.0
6. Tombak, Rain Kernu 5 18.5 26.0
7. Põldaru, Priit Haiba 4,5 20.0 28.0
8. Laur, Valdis Laitse 4,5 18.0 24.5
9. Soo, Allan Laagri 4 21.0 28.5
10. Kukk, Rainer Laitse 4 19.5 25.5
11. Tõnisson, Siim Saue 4 19.0 27.0
12. Viidu, Raivo Saue 4 18.5 26.5
13. Roomets, Mart Ruila 4 16.5 24.0
14. Kaasik, Lauri Haiba 4 15.5 21.5
15. Vahar, Raul Ruila 4 14.5 21.0
16. Netšeburenko, Anatoli Haiba 3,5 21.0 30.0
17. Laanest, Andres Ääsmäe 3,5 19.0 26.5
18. Õispuu, Toomas Kernu 3,5 18.5 25.5
19. Miller, Ivo Ääsmäe 3,5 18.0 25.0
20. Ilisson, Heiki Ääsmäe 3,5 16.0 23.0
21. Liidig, Gennadi Haiba 3 19.5 25.5
22. Põldver, Jaanus Ääsmäe 3 17.0 24.0
23. Kallion, Jaanus Ääsmäe 3 17.0 22.5
24. Melis, Uno Kibuna-Kaasiku 3 15.0 20.5
25. Alemaa, Tõnu Kibuna-Kaasiku 3 14.5 21.5
26. Melis, Ugo Kibuna-Kaasiku 3 14.0 19.5
27. Ristissaar, Roger Saue 2,5 18.0 25.5
28. Laanemets, Janar Haiba 2 16.0 21.5
29. Aas, Armo Kernu 2 14.5 20.0
30. Sepp, Markus Haiba 2 14.5 19.5
31. Virt, Maerold Haiba 2 14.0 18.5
32. Virt, Marten Haiba 1,5 13.5 18.0
33. Toomast, Valdis Saue 1,5 10.5 16.0
34. Sepp, Marten Haiba 1 13.5 19.0

 
***
 

SAUE VALLA MV UJUMISES 2019

M1 1987-1998 100m vabalt

 

1. Silver Hein 1997 59,72

2. Taavi Urgard             1987 1.11,61

 

M2 1977-1986 100m vabalt

 

1. Kristo Krinpus 1986 1.12,29

2. Silver Rätsep    1983 1.13,25

3. Jaan Toomingas      1977 1.17,06

4. Lauri Pikkpõld 1981 1.18,81

5. Rauno Randla 1981 1.20,81

6. Janar Laanemets     1980 1.21,03

 

M3 1967-1976 100m vabalt

 

1. Priit Janno      1974 1.12,18

2. Kaido Atspol 1974 1.13,93

3. Valde Viiding 1973 1.14,72

4. Andres Tults   1968 1.20,98

5. Tanel Tiks       1973 1.39,97

 

N1 1987-1998 100m vabalt

 

1. Maria Romanjuk 1996 1.05,29

2. Kai Rikko   1988 1.13,38

 

N2 1977-1986 100m vabalt

 

1. Cerly Aulik 1979 1.59,99

 

N3 1967-1976 100m vabalt

 

1. Eili Paap     1975 1.11,00

2. Piret Krutob        1969 1.26,19

3. Ülle Hein    1970 1.31,77

4. Tiiu Liivamaa    1968 1.45,87

5. Kaidi Unas 1973 1.57,34

 

MV1  1957-1966   50m vabalt

 

1. Valdis Laur    1963 32,94

2. Ivar Pajula      1964 33,75

3. Konstantin Gaisak 1962 38,65

 

NV1  1957-1966   50m vabalt

 

1. Ene Viik 1959 39,16

 

NV2  1956 ja vanemad   50m vabalt

 

1. Eha Lilienthal 1946 42,22

 

2010 ja hiljem, tüdrukud   25m vabalt

 

1. Kertu Krete Randla 2010 21,40

2. Lisette Leppik 2010 21,48

3. Anni Madis     2010 21,90

4. Karoliis Bauman     2010 22,85

5. Kene-Mai Kuktalu  2010 25,82

6. Mariette Valtin 2010 29,19

7. Gerda Salu      2010 31,71

 

2010 ja hiljem, poisid  25m vabalt

 

1. Aleksander Monroy 2010 26,00

2. Henri Mere       2010 26,26

3. Harald Mägi     2011 27,38

4. Ain Abel           2010 28,33

5. Evert Karus       2010 28,66

6. Jako-Priit Liive 2010 28,86

7. Oliver Avalo     2011 29,73

8. Joonas Laht        2012 29,78

9. Evert Viiding    2012 47,99

 

2008-2009, tüdrukud  25m vabalt

 

1. Annabel Leppik 2008 19,94

2. Marian Pärnsalu       2008 20,76

3. Joanna Busch     2009 22,26

4. Heleri Leonidov       2009 25,33

5. Neili Kass          2009 27,62

6. Kaisa Jaanus      2008 33,43

 

2008-2009, poisid  25m vabalt

 

1. Karl Vilson     2008 16,27

2. Koit Jõgisman 2008 17,81

3. Morten Hein    2009 18,28

4. Rihhard Kerem 2009 18,50

5. Jasper Sten Sepp      2009 18,96

6. Rihard Mägi     2009 19,28

7. Gert Koppelmann    2009 19,44

8. Morten Pallav  2009 19,89

9. Rihard Kink     2009 19,93

10. Rasmus Põldre       2008 20,11

11. Robert Binsol 2009 21,03

12. Henri Lätt       2009 21,79

13. Siim Paap       2009 22,78

14. Marko Sauemägi    2009 25,95

15. EkkeIvar Kald       2009 27,16

16. Karl-Kaspar Simm 2009 31,78

 

2006-2007, tüdrukud  50m vabalt

 

1. Triin Lapa       2007 36,53

2. Käty Haapsal 2006 38,43

3. Karola Rohtmets   2007 43,33

4. Kätriin Emily Luik 2007 47,10

 

2006-2007, poisid  50m vabalt

 

1. Henri Isok      2006 32,89

2. Artur Soone    2006 34,10

3. Krismo Kuuse 2006 35,62

4. Joonas Vilu    2006 36,74

5. Kevin Pikkor  2006 37,18

6. Rein Jõgisman       2006 37,43

7. Paul Holger Luhthein    2007 37,59

8. Mattias Madis 2007 39,37

9. Jesper Jüssi     2007 43,41

10. Sandor Negols     2007 44,93

11. Karmo-Erik Tromp     2007 51,05

12. Hans Oskar Erikson    2007 53,31

13. Kirill Toomist      2007 59,05

 

2004-2005, tüdrukud 50m vabalt

 

1. Grete Liis Nelson 2004 32,17

2. Grete Jaanus 2005 32,18

3. Aliise Litvinov    2004 33,27

4. Diana Tull    2004 38,33

5. Kertu Ojala   2004 39,42

6. Liina Jaanus 2004 44,87

 

2004-2005, poisid 50m vabalt

 

1. Carlos Tults 2004 28,10

2. Sander Paap 2005 30,47

3. Illimar Ventsel    2005 32,37

4. Mihail Turõgin    2005 33,40

5. Oskar Kelt    2004 33,67

6. Ainar Leedu 2004 35,31

7. Raul Jõgisman     2005 37,50

8. Pavel Morozuk   2004 39,14

 

2002-2003, neiud  50m vabalt

 

1. Helena Saaremäel 2003 32,49

2. Ketrin Vali     2003 35,03

3. Berit Liivamaa       2003 35,64

4. Kelly Haapsal       2002 37,18

5. Mariana Uibo 2003 37,43

 

2002-2003, noormehed  50m vabalt

 

1. Ats Marek Tender       2003 28,84

2. Raul Rhett Borodenko 2003 30,46

3. Otto Kaur Pappel         2003 33,35

4. Andres Laanela    2003 33,56

 

2001, juuniorid 100m vabalt

 

1. Sten Marcus Nelson 2001 1.03,78

2. Laur Press        2001 1.04,55

3. Trevor Uuna    2001 1.16,21

4. Cristo Loit       2001 1.31,09

 

 

Peakohtunik:

Timo Hallist
 

KERNU-SAUE TALIMÄNGUD      
         
SULGPALLIVÕISTLUSED      
2.veebruaril 2019 Ruilas      
         
Meeste üksikmäng      
    Võistkond Punkte  
1 Viirmann Tanel Saue  36  
2 Sevtšuk Margus Ääsmäe 35  
3 Kukk Ivo Laagri 34  
4 Mikelsaar Magnar Saue  33  
5 Tombak Rain Kernu 32  
6 Kommesaar Egert Haiba 31  
7 Tubli Peeter Ääsmäe 30  
8 Miller Ivo Ääsmäe 29  
9 Laanemets Janar Haiba 28  
10 Hunt Aivar Laagri 27  
11 Alliksoo Mattis Laitse 26  
12 Rogov Ralf Saue  25  
13 Kaasik Lauri Haiba 24  
14 Vahar Raul Ruila 23  
15 Kure Kaimo Ruila 22  
16 Tõnismägi Tarmo Haiba 21  
17 Valtin Jaan Ääsmäe 20  
18 Aljaste Andres Ruila 19  
19 Õisnurm Andro Ääsmäe 18  
20 Tsengov Marko Laagri 17  
21 Piirsalu Marko Laagri 16  
22 Toomast Valdis Saue  15  
23 Ehala Tõnu Laitse 14  
24 Tõnismäe Tiit Ääsmäe 13  
25 Aas Armo Kernu 12  
26 Roomets Alo Ruila 11  
27 Vahar Karla Ruila 10  
         
Naiste üksikmäng      
         
1 Tombak Mirje Kernu-Kohatu 36  
2 Kivi Kristel Laagri 34  
3  Edovald Enge Kaasiku 32  
4 Unas Kaidi Laitse 30  
5 Lille Kairit Kaasiku 28  
6 Leiten-Kukk Ester Laitse 26  
7 Tombak Liisi Kernu-Kohatu 24  
8 Tombak Maret Kernu-Kohatu 22  
9 Lähker Karin Kaasiku 20  
10 Miller Greete Ääsmäe 18  
11 Aulik Cerli Saue  16  
12 Kolk Annela Ruila 14  
13 Ansen-Kure Aire Ruila 12  
         
         
         
         
  Võistkondlik arvestus      
    Arvesseminevad punktid Summa Punktid üldarvestusse 
    (kolme võistleja kohapunktid)  
1 Laagri 34, 34, 27 95 12
2-3 Saue 36, 33, 25 94 9,5
2-3 Ääsmäe 35, 30, 29 94 9,5
4 Kernu 36, 32, 24 92 8
5 Haiba 31, 28, 25 83 7
6 Laitse 30, 26, 26 82 6
7 Kibuna-Kaasiku  32, 28, 20 80 5
8 Ruila 23, 22, 19 64 4
         
         
  Talimängude seis peale 5 ala     02.02.19.    
1. Haiba                      45 p.    
2. Mõnuste-Kohatu      44,5    
3. Ääsmäe                  42,5    
4. Saue                       41,5    
5. Ruila                       39      
6. Kaasiku-Kibuna        35      
7. Laitse                      27      
8. Laagri                      25,5    
9. Nissi                         5      
         
         
  Võistluste peakohtunik Kaljo Põldaru    
  Protokolli koostas Linda Roop    

***
SAUE VALLA MEISTRIVÕISTLUSED KABES 2019
MEESTE PAREMUSJÄRJESTUS
 
                Osaleja      Punkte               Koef 1     Koef 2

  1. Tõnisson, Siim                      6,5                   20.0     30.0
  2. Jahu, Heinar                         6,5                   19.5     28.5
  3. Soo, Aaron                            5                      21.5     31.0
  4. Kaasik, Lauri                       4,5                   19.0     26.5
  5. Miller, Ivo                             4                      18.0     27.5
  6. Viisitamm, Raiko-Robin      4                      15.5     19.5
  7. Põldaru, Kaljo                      3,5                   22.5     31.0
  8. Tombak, Rain                      3,5                   22.0     32.0
  9. Randla, Rasmus                   3,5                   19.5     28.0
  10. Randla, Rauno                     3,5                   18.0     25.0
  11. Soo, Allan                             3,5                   16.0     22.5
  12. Möll, Egert                            3,5                   15.0     21.5
  13. Virt, Maerold                       3                      16.0     22.0
  14. Virt, Marten                         3                      14.0     18.0
  15. Sepp, Markus                       2,5                   15.5     22.0
  16. Hermaste, Lauri-Heinrich   2                      13.5     17.0
  17. Sepp, Marten                       1                      15.0     19.5
  18. Avalo, Oliver                        0                      14.5     19.5

 
 NAISTE PAREMUSJÄRJESTUS
 
   Osaleja                    Punkte         Berg.         Võite

  1. Niinemaa, Aino                    5,5                   16.75               5
  2. Lähker, Karin                      5,5                   16.00               4
  3. Tombak, Liisi                       5,5                   14.25               5
  4. Tombak, Mirje                     3                      10.50               3
  5. Kuristik, Marie Elise           3                      5.50                 3
  6. Seppenen, Impi                    2                      5.25                 1
  7. Kuristik, Signe                     2                      4.75                 1
  8. Tombak, Maret                    1,5                   4.00                 1

 
Haibas 07.02.2019

***

Saue MV
Suusatamine 09.02.2019.a. Alema
Koht Nimi Sõiduaeg I ring II ring III ring
  Vanuseklass N 2019-2003        
I Rõõmusaar Simona 00:16:20      
II Fuks Melani 00:22:02      
  Vanuseklass M 2019-2003        
I Saaring Sander 00:20:28      
II Pruus Mathias 00:21:42      
III Laanemets Ranel        00:22:37      
4 Rõõm Andre                00:23:30      
5 Fuks Kristjan 00:25:33      
6 Piibar Ken Martti 00:25:59      
7 Romulus Karl-Erik               00:26:08      
8 Neem Urmet 00:26:41      
9 Männik Riho              00:29:06      
10 Tombak Marten                  00:31:27      
11 Rõõm Markus                       00:34:19      
12 Virt Marten                           00:35:13      
13 Kukk Christopher 00:36:31      
14 Möll Egert 00:38:31      
15 Hermaste Lauri 00:39:38      
16 Virt Maerold                          00:40:26      
17 Pikalev Ilmar 00:49:48      
  Vanuseklass N 2002-2001        
I Saaring Annika 00:16:36      
II Kiilberg Renata 00:19:06      
  Vanuseklass M 2002-2001        
I Kauk Andre 00:18:22      
  Vanuseklass N 2000-1984        
I Tombak Mirje 00:13:04      
II Tombak Liisi 00:15:02      
III Mättik Marilin 00:17:19      
4 Salutee Sille                  00:21:45      
  Vanuseklass M 2000-1980        
I Laanemets Janar 00:19:17      
II Järvelaid Jano 00:19:53      
III Kure Kaimo                 00:20:07      
4 Pikkpõld Lauri 00:20:21      
5 Paju Kuldar  00:21:04      
6 Tombak Reivo 00:22:01      
7 Kaasik Lauri 00:24:28      
8 Tikenberg Aivar            00:24:37      
9 Oja Paul Theodor 00:24:50      
10 Õisnurm Andro 00:24:56      
  Vanuseklass N 1983-1975        
I Lehtme Karin 00:12:37      
II Leiten-Kukk Ester 00:13:07      
III Aulik Gerly 00:13:15      
4 Pihlakas Katrin 00:14:29      
5 Atylaite Virginia 00:14:58      
6 Paap Eili 00:15:04      
7 Part Reelika 00:15:07      
8 Smirnova Key 00:17:57      
9 Tikenberg -Rulli Lea  00:20:04      
10 Okspuu Ave 00:23:18      
  Vanuseklass M 1979-1970        
I Laineste Andres 00:14:17      
II Tõnismäe Tiit 00:16:25      
III Puu Henno 00:17:43      
4 Lille Rait 00:19:01      
5 Artma Toomas 00:19:04      
6 Kukk Rainer 00:19:09      
7 Miller Ivo 00:19:15      
8 Ehrpais Taavi 00:19:41      
9 Valtin Jaan 00:19:45      
10 Romet Ardi 00:20:19      
11 Aas Armo 00:21:47      
12 Põldaru Priit 00:22:02      
13 Suits Aivar 00:22:09      
14 Tuusis Danel 00:22:48      
15 Käärmann Kaimo 00:23:40      
16 Ehala Tõnu 00:28:40      
17 Tahk Taivo 00:29:15      
18 Kõresoo Risto             00:30:37      
  Vanuseklass N 1974-        
I Rehepapp Marge 00:14:54      
II Ermas Liivi 00:14:55      
III Piibar Agne 00:15:35      
4 Aas Anneli 00:15:45      
5 Tombak Maret 00:16:40      
6 Kolk Annela 00:17:57      
  Vanuseklass M 1969-        
I Pruus Marko 00:18:21      
II Kauk Anti 00:19:05      
III Tombak Rain 00:20:02      
4 Pill Rein 00:21:52      
5 Roomets Alo 00:23:27      
6 Reha Jaanus 00:24:10      
7 Ploompuu Tiit 00:24:47      
8 Rõõmusaar Ilmo 00:25:21      
9 Kallion Jaanus 00:25:42      
10 Vahar Raul  00:26:25      
11 Pilt Toomas 00:29:36      
12 Vaiksalu Kristjan 00:30:24      
13 Liidig Gennadi 00:32:23      
14 Soosalu Arvo 00:38:36      


***


Võistkondlik paremusjärjestus suusatamises  09.veebr.2019.a.

  1.  Ääsmäe     96 punkti - 12 p.

Rehepapp M. - 21; Rõõmusaar S. - 21; Reha J.- 18; Kiilberg R.- 18; Piibar A - 18 p.

  1. – 3.     Mõnuste – Kohatu     95 p.  - 9,5 p.

Tombak M. -21;Saaring A. – 19;Saaring S.– 19 ;Tombak L. – 19 ; Aas A.- 17

  1. – 2.      Saue                                 95 p.  -  9,5 p.

Kauk A. – 21;Järvelaid J. – 19;Tõnismäe T. – 19;Pruus M. – 18;Aulik C – 18 p.

  1.  Ruila           90 p.    - 8 p.

Pill R. – 21;Roomets A.– 19;Kure K. – 18;Salutee S.– 17;Kolk A. – 15 p.

  1.   Haiba         88 p.   -  7 p.

Laanemets J.– 21;Pihlakas K. – 17;Fuks M. – 17;Fuks K.j. – 17;Paju K.j. – 16 p.

  1.  Laagri  87 p.   -  6 p.

Laineste A. - 21;Puu H. – 18;Pikkpõld L. – 17;Atylaite V. – 16; Paap E. – 15

  1.       Kibuna                                     84 p.    -  5 p.

Ermas L. – 19;Mättik M.– 18;Ploompuu T.– 17;Romulus K.-15;Pilt T.– 15

  1.       Nissi                                          51 p.    -   4 p.

Lehtme K. – 21;Vaiksalu K.– 14;Ehrpais T.– 11;Suits A.-5

  1.       Laitse                                         45 p.     -  3 p.

Leiten-Kukk E.19;Kukk R.– 13;Kukk Ch.–9;Käärmann K.– 3;Ehala T.– 1 p.
 
 
 


 Kardisõidu võistkondlik arvestus   10.veebr.19.a.

  1. Saue    -                       27 +25 + 22 + 27       = 101 p.    -  12 punkti
  2. Haiba  -                        23 + 22 + 22 + 19      =  86     - 10 p.
  3. -4. Kaasiku-Kibuna -  25 + 19 + 18 + 13   =75          -  8,5 p.
  4. -3. Mõnuste-Kohatu-27 + 25 + 17 + 6   = 75           -  8,5 p.
  5. Ruila    - 23 + 21 + 20 + 5    = 69     -7 p.
  6. Laitse  -                        21 + 20 + 14 + 13       = 68    - 6 p.
  7. Ääsmäe -                     21 + 23 +  9  + 10        =  63         -5 p.
  8. Laagri    -  16 + 16 + 12 + 11   =  55          -  4 p .

 
Laitses, 10.02.2019.a.
 
 
Talimängude seis  peale kardisõitu  10.veebr.19.a.
 

  1. Saue                         51 + 12      =   63 p.
  2. Mõnuste-Kohatu   54 + 8,5      =  62,5
  3. Haiba                       52 + 10       =   62
  4. Ääsmäe                   54,5 + 5      =   59,5
  5.  Ruila                       47 + 7          =   54
  6. Kaasiku-Kibuna     40 +  8,5      = 48,5
  7.  Laitse    30 + 6  = 36
  8. Laagri                      31,5 + 4       =   35,5
  9. Nissi      9 + 0     = 9

 
Haibas, 10.02.19.a.

***
Kardisõit   10.veebruaril 2019.a.  Latse Rally Pargis.
                    Noored ( sünd. 2003 ja hiljem)

  1. Ojapõld,Marten    sünd. 2006.a.       55.336      Saue      27
  2. Kauler, Robert2003          57.662Mõnuste-Kohatu  25
  3. Veeber,Andri                    2005           57.724     Ruila-Allika      23
  4. Rõõm,Markus        2004          58.216     Haiba          22
  5. Männik, Riho        2005            58.236     Ruila-Allika     21
  6. Kukk, Christopher      2003            58.514     Laitse   20
  7. Rüütel,Gustav Joosep    2004            58.861     Ruila-Allika      19
  8. Möll, Egert                       2004            59.005     Haiba                18
  9. Rõõm, Andre                   2004            59.411     Haiba                17
  10. Pikkpõld, Kaspar             2010            60.840      Laagri               16
  11. Laanemets,Ranel     2005            60.969      Haiba          15
  12. Tults,Carlos      2004            61.378    Mõnuste-Kohatu    14
  13. Pikalev,Ilmar             2005            61.378       Haiba            13
  14. Tombak,Marten   63.241    Mõnuste-Kohatu    12
  15. Sonn,Kristin Kairit          2003             63.878       Laitse              11
  16. Toomeoja, Ain Andre    2009             66.126       Haiba              10
  17. Vali, Uko                          2008             66.851       Laagri              9
  18. Saaring, Anete                2008             74.125    Mõnuste-Kohatu     8

 
          Laitses, 10.veebruaril 2019.a. 
     
 Kardisõit  10.veebr.2019.a. Laitse Rally Parkis.
     Mehed.

  1. Siniorg, Sander                Saue           27 punkti
  2. Järvelaid, Jako   Saue   25
  3. Toomeoja, Ingvar Haiba 23
  4. Ojapõld, Mart                   Saue     22
  5. Koobak, Kristjan               Ääsmäe  21
  6. Karin, Veiko       Saue      20
  7. Mättik, Marko          Kibuna  19
  8. Teekivi, Keijo    Haiba   18
  9. Siniorg, Mart      Saue    17
  10. Randla, Rauno       Laagri         16
  11. Rõõm, Andres        Haiba       15
  12. Käärmann, Kaimo          Laitse   14
  13. Melis, Urmo          Kibuna 13
  14. Pikkpõld, Lauri            Laagri   12
  15. Toomast, Valdis        Saue        11
  16. Lille, Rait      Ääsmäe 10
  17. Agar, Riho      Ääsmäe        9
  18. Türkson, Mikk  Ääsmäe      8
  19. Post, Jaak       Kibuna   7
  20. Viimsalu, Willybert    Mõnuste      6
  21. Kure, Kaimo   Ruila      5
  22. Valtin, Jaan            Ääsmäe     4
  23. Kukk, Rainer      Laitse        3
  24. Kübarsepp, Veiko       Ääsmäe     2
  25. Ehala, Tõnu     Laitse      1
  26. Schmidt, Mati          Ruila      1
  27. Laanemets, Janar        Haiba     1
  28. Vahar, Raul        Ruila   1
  29. Küüt, Matti        Ääsmäe  1
  30. Puu, Henno             Laagri       1
  31. Rogov, Ralf         Saue 1
  32. Kaasik, Lauri            Haiba     1
  33. Tombak, Rain     Mõnuste  1
  34. Aas, Andrus        Mõnuste    1
  35. Küttis, Kristjan     Ääsmäe 1
  36. Miller, Ivo               Ääsmäe      1
  37. Aas, Armo                        Mõnuste   1
  38. Vali, Fred                          Laagri      1
  39. Tikenberg, Aivar           Ruila   1
  40. Tubli, Peeter        Ääsmäe      1
  41. Pajula, Dan-Markus       Ääsmäe      1
  42. Tõnismäe, Tiit         Saue    1
  43. Liidig, Gennadi        Haiba          1
  44. Kasvandik, Andres     Laagri            1
  45. Oit, Indrek                            Laagri            1
  46. Kondrov, Danel                    Laagri           1
  47. Põldaru, Priit    Haiba       1
  48. Piirsalu, Marko              Laagri       1
  49. Pärnoja, Ülari        Laagri     1

Naised                      Kardisõit 10.veebr.2019

  1. Tombak, Mirje            58.561      Mõnuste        27 punkti
  2. Lähker, Karin               59.039      Kibuna          25
  3. Rehepapp, Marge      60.335       Ääsmäe        23
  4. Abel, Liivi                     60.796       Haiba    22
  5. Unas, Kaidi                  60.958        Laitse            21
  6. Kolk, Annela                61.437        Ruila          20
  7. Põldaru, Sirli               61.608         Haiba          19
  8. Praakel, Katrin            62.007         Kibuna        18
  9. Tombak, Maret          62.135         Mõnuste     17
  10. Aas, Anneli                  62.178         Mõnuste     16
  11. Tikenberg-Rulli, Lea   62.237       Ruila        15
  12. Saaring, Annika          62.582          Mõnuste    14
  13. Leiten-Kukk, Ester     63.043          Laitse      13
  14. Anser-Kure,   Aire      63.477          Ruila 12
  15. Kivi, Kristel          64.297          Laagri       11
  16. Aulik,Cerly            64.885          Saue         10
  17. Pihlakas, Katrin          65.189          Haiba           9
  18. Alliksoo,  Helen          65.664          Laitse           8
  19. Okspuu, Ave               66.588          Ruila            7
  20. Salutee, Sille               67.764          Ruila            6
  21. Piibar, Agne                62.222          Ääsmäe       5

                    10.veebruaril 2019.a. Laitses.
 
 ***
Kernu-Saue talimängud 2019.  Lauatennis  17.02.19.     Mehed

  1. Nüüd, Erik       Ruila           36 p.
  2. Kukk, Rainer  Laitse          35
  3. Nüüd, Väino          Ruila            34
  4. Kaasik, Lauri             Haiba     33
  5. Laanemets, Janar    Haiba        32
  6. Virt, Maerold          Haiba      31
  7. Põldaru, Priit        Haiba          30
  8. Kommesaar, Egert Haiba         29
  9. Virt, Marten            Haiba        28
  10. Nüüd, Lembit          Ruila     27
  11. Möll, Egert              Haiba     26
  12. Liidig, Gennadi         Haiba          25
  13. Miller, Ivo                 Ääsmäe      24
  14. Sideljov, Siim          Haiba   23
  15. Valtin, Jaan              Ääsmäe      22
  16. Kukk, Christopher    Laitse  21
  17. Küttis, Kristjan         Ääsmäe      20
  18. Pent, Aivar     Ääsmäe      19
  19. Kallion, Jaanus         Ääsmäe      18
  20. Lemmats, Leho         Kibuna       17
  21. Roomets, Rainer       Saue          16
  22. Pihatalo, Mait            Saue          15
  23. Toomast, Valdis        Saue          14
  24. Ploompuu, Tiit           Kibuna      13
  25. Heinloo, Kristjan       Saue          12
  26. Kullasepp, Aarne       Kibuna     11
  27. Tahk, Taivo                 Ääsmäe    10

                       Kernu-Saue talimängud 19.     Lauatennis. Naised.

  1. Kurgpõld, Aire         Laitse              36
  2. Kraht, Ülle           Riisipere         34
  3. Küttis, Kätlin          Ääsmäe  32
  4. Lähker, Karin        Kibuna           30
  5. Strelets, Ragne          Haiba             28
  6. Kolk, Annela         Ruila  26
  7. Tahk, Jaanika         Ääsmäe        24
  8. Priimägi, Jaanika      Mõnuste        22
  9. Busch, Katrin              Ääsmäe         20
  10. Busch, Signe      Ääsmäe     18
  11. Leiten-Kukk, Ester        Laitse          16
  12. Salutee, Sille                  Ruila           14
  13. Tombak, Maret             Mõnuste    12
  14. Maimann, Kaisa        Ruila          10
  15. Tombak, Linda          Mõnuste      8
  16. Tombak, Liisi                  Mõnuste      6
  17. Tahk, Kristel        Ääsmäe       4
  18. Beljäev, Kertu         Mõnuste   2

                   Võistkondlik  lauatennis.

  1. Haiba         33+32+31+30+29  =  155 p.    -   12 punkti
  2. Ruila           36+34+27026+14  =  137         -   10
  3. Ääsmäe      32+24+24+22+20  =  122         -     9
  4. Laitse          36+35+21+16         =  108         -   8
  5. Kibuna        30+17+13+11         =    71         -     7
  6. Saue            16+15+14+12         =    57         -     6
  7. Mõnuste     22+12+8+6+2         =    50         -     5
  8. Riisipere      34                             =    34         -     4

 
Talimängude seis peale  lauatennist. 17.veebruar 2019.a.

  1. Haiba   62   + 12     = 74 punkti
  2. Saue                       63    +   6      =    69
  3. Ääsmäe                  59,5 +  9      =    68,5
  4. Mõnuste-Kohatu  62,5 +  5      =    67,5
  5. Ruila                        54   + 10      =    64
  6. Kaasiku-Kibuna     48,5 +  7      =     55,5
  7. Laitse                      36    +  8       =    44
  8. Laagri                      35,5 + 0        =   35,5
  9. Nissi-Riisipere         9     + 4        =    13

 
       Haibas,   17.02.19.
 

  Kernu-Saue  Talimängude  võistkondlik sõude-ergomeeter.  
07.märtsil 19.a.  Kernu rahvamajas.
1.Ruila-Muusika             36 + 34 + 34 + 30     = 134 p.                12 punkti
2.-3.  Haiba-Kustja          35 + 28 + 27 + 26       = 116   9,5
3.-2.  Ääsmäe                    33 + 32 + 26 + 25       = 116   9,5
4.  Kernu-Kohatu             36 + 32 + 19 + 18       =  105   8
5.  Saue                             30 + 29 + 20 + 20  =  99                     7
6.   Laitse                        31 + 18 + 17 + 14         =   80                   6
7. Kibuna-Kaasiku          24 + 22 + 10 + 1  = 57        5
8.  Laagri                              28 + 21                 =  49                   4
9. Nissi                                22 + 16         =38            3
 
Talimängude  seis  peale sõudeergomeetrit.

  1. Haiba-Kustja                  74 + 9,5                  =       83,5
  2. Ääsmäe                           68,5 + 9,5         =        78
  3. -4. Ruila-Muusika          64 + 12                    =       76
  4. -3. Saue           69 + 7            = 76
  5. Mõnuste – Kohatu   67,5 + 8            = 75,5
  6. Kibuna-Kaasiku             55,5 + 5                   =       60,5
  7. Laitse                               44  +  6                       =       50
  8. Laagri                               35,5  +  4                   =       39,5
  9. Nissi                                  13  +  3                      =       16

 
 Haibas,  07.03.2019
 
 Kernu Terasmees 2019 Sulgpall  09.märtsil 19.a. Ruilas.
   Koht       Võistleja          +punkte             Kokku punkte           Kokku koht

  1. Tubli Peeter               34                       184                          13.
  2. Laanemets Janar        32           266  III koht
  3. Tombak Rain                 31                  250                     4.
  4. Kukk Rainer                   30                   285                     I koht
  5. Kaasik Lauri 29                  276            II koht
  6. Miller Ivo              28                 228               6.
  7. Kure Kaimo                  27                192               11.
  8. Liidig Gennadi              26               247                 5.
  9. Valtin Jaan                    25               217             9.
  10. Vahar Raul                  24            185                 12.
  11. Põldaru Priit          23224,5     7.
  12. Kukk Christopher         22             180             15.
  13. Tikenberg Aivar            21             179               16.
  14. Ehala Tõnu          20        169             20.
  15. Käärmann Kaimo         19               175             18.
  16. Fuks Kristjan18                 167,5             21.
  17. Tõnismäe Tiit                 17           181              14.
  18. Möll Egert             16             208              10.
  19. Aas Armo           15               222          8.
  20. Soosalu Arvo           14              95            29.
  21. Rõõm Andre           13              157           22.
  22. Laanemets Ranel           12125            25.
  23. Kõresoo Risto              11            155           23.
  24. Toomast Valdis            10          177          17.
  25. Pikalev Ilmar          9            84            30.
  26. Rõõm Markus          8          170         19.

Puu Henno014124.
Saaring Sander011526.
Virt Maerold011427.
Virt Marten010828.
Kaarmann Andres05831.
Lätt,Rein04332.
Alliksoo Matis04133.
 
 
Kernu Terasnaine 2019.a.        Sulgpall  09.03.19. Ruilas.
 

  1. Tombak Mirje          22           211          I koht
  2. Unas Kaidi            20            154             III koht
  3. Leiten Kukk-Kukk Ester      19     133            8.
  4. Tombak Maret                    18         164            II koht
  5. Ansen-Kure    Aire             17             121        12.
  6. Aulik Cerly                          16              106     15.
  7. Sonn Kristin-Kairit             15              146         5.
  8. Salutee Sille                        14             137          6.-7.
  9. Lähker Karin                       13              151          4.
  10. Kolk Annela                        12              137          6.-7.
  11. Alliksoo Helen                    11              111            14.
  12. Tikenberg-Rulli Lea            10              128      9.
  13. Saaring Annika                     9       115        13.
  14. Pihlakas Katrin                     8         123         11.
  15. Aas Anneli                             7       125        10.
  16. Saaring Anete                      6      88        17.
  17. Okspuu Ave                          5        105        16.

Treumann Tiina                   0        27        18.
 
Ruilas,  09.märtsil 2019.a.
 

Saue jalgrattakross 27.04.2019
 
Distants 500m


T-8
1.Liisa Kriis  
2.Laura-Mia Karu
3.Loore Leiter
4.Linda Kalamees
5.Saskia Korrol
 
P-8
1.Oskar Lemloch
2.Ruben Berg
3.Sandor Lilleleht
4.Simon Tamm  
5.Karon Kopvelt
6.Oskar Leiter
7.Steven Madalik
8.Sverre Tamm  
9.Hendrik Siim
10.Jakob Lillemaa
11.Rasmus Koidla  
12.Robert Kalamees
13.Joonatan Vaiklo
14.Chris-Marius Kukk
15.Even Pruus
16.Sander Olup
17.Gert – Mattias Truu
18.Rene Belitsev
 
T-10
1.Loore Lemloch
2.Beatrice Tüvi
3.Sigrid Värk
4.Katariina Kriis
5.Brita Vähi
 
P-10
1.Kevin Allik
2.Karl Riiman
3.Hugo Ruud
4.Jako Priit Liive
5.Siim Joonas Liive
6.Mihkel Eelmets
7.Markus Lilienberg
8.Marcus Smetanjuk
 
Distants 2.5km

T-14
1.Loore Lemloch
2.Liisa Kriis
3.Katariina Kriis
 
 
P-14
1.Oskar Lemloch
2.Mathjas Pruus
3.Jako Priit Liive
4.Siim Joonas Liive
5.Tristan Süld
 
Distants 2,5km

N
1.Susan Pihelgas        8.19
2.Nancy Einberg        10.21
3.Janne Roosnurm     10.30
4.Maris Lillep            12.59
 
N 35
1.Katrin Pihlakas      8.39
2.Helen Alliksoo      8.39,1
3.Kadri Ruud            9.07
4.Kaisa Tamm      katkestas
 
Distants 5km

M
1.Lauri Malsroos              12.19
2.Markus Vähi                  12.58
3.Mattis Alliksoo              13.21
4.Janar Laanemets            14.11
5.Allan Berg                     14.19
6.Kaimo Käärman Liive   14.51
7.Kristjan Fuks                 15.02
8.Jaan Toomingas             16.36
9.Marko Pruus                  17.56
 
M45
1.Marek Ruud                   14.08
2.Tiit Tõnismäe                 15.32
3.Ergo Lilienberg              17.50
4.Erki Tamm                     17.52
5.Henn Ristimägi              20.45
 
 ***

Saue MV-d kergejõustikus 2019 Kernus

 
Odavise 26.05.2019
 
Noormehed (sündinud 2002 ja hiljem) (600g)
                Võistleja                     Tulemus

  1. Oskar Heinsaar                                   35.10
  2. Ats Kivimets                                        29.90
  3. Hendrik Kookmaa                               26.77
  4. Kristjan Fuks                                      24.47
  5. Egert Möll                                           23.35
  6. Andre Rõõm                                       21.09
  7. Ilmar Pikalev                                      17.20
  8. Christopher Kukk                               16.95
  9. Markus Rõõm                                    16.70
  10. Sander Saaring                                  11.05
  11. Ranel Laanemets                               10.64

 
Mehed (sündinud 2001-1980)

  1. Peeter Tubli                                       33.14
  2. Lauri Kaasik                                      29.49
  3. Janar Laanemets                              27.65
  4. Aivar Tikenberg                                 24.30
  5. Kaimo Kure                                       21.82

 
Mehed (sündinud 1979-1970)

  1. Risto Kõresoo                                   37.09
  2. Priit Põldaru                                      33.34
  3. Rainer Kukk                                      31.57
  4. Armo Aas                                          27.49
  5. Ivo Miller                                           26.60
  6. Tõnu Ehala                                       23.58
  7. Tiit Tõnismäe                                    22.49
  8. Kaimo Käärmann                             18.76
  9. Mattis Alliksoo                                  17.86

 
 
Mehed (sündinud 1969 ja varem) (800g)

  1. Gennadi Liidig                                  29.15
  2. Jaanus Saar                                     28.84
  3. Valdis Toomast                                 24.24
  4. Rain Tombak                                    22.89
  5. Arvo Soosalu                                    18.84

  
Neiud (sündinud 2002 ja hiljem) (600g)
         Võistleja                        Tulemus

  1. Kristin Kairit Sonn                             24.37
  2. Anna-Liisa Hamidžanov                   15.16
  3. Anete Saaring                                    6.63

 
Naised (sündinud 2001-1985)

  1. Helena Mõistlik                                 26.99
  2. Mirje Tombak                                    17.96
  3. Sille Salutee                                       14.81
  4. Aire Ansen-Kure                               12.66

 
Naised (sündinud 1984-1975)

  1. Ester Leiten-Kukk                             15.07
  2. Cerly Aulik                                        14.13
  3. Ave Okspuu                                      12.66
  4. Katrin Pihlakas                                  10.61
  5. Helen Alliksoo                                   9.83

 
Naised (sündinud 1974 ja varem)

  1. Kaidi Unas                                        23.45
  2. Karin Lähker                                     14.90
  3. Anneli Aas                                         8.65
  4. Maret Tombak                                   7.26

 
Kuulitõuge 26.05.2019 


Noormehed (sündinud 2002 ja hiljem) (5kg)
       Võistleja                             Tulemus

  1. Oskar Heinsaar                                   13.87
  2. Ats Kivimets                                     11.10
  3. Reimon Hüvonen                              9.88

 
Mehed (sündinud 2001-1980) (7kg)

  1. Rait Raju                                           12.37
  2. Aivar Tikenberg                                 9.15
  3. Peeter Tubli                                       8.81
  4. Janar Laanemets                                7.98

 
Mehed (sündinud 1979-1970) (7kg)

  1. Risto Kõresoo                                    10.39
  2. Ivo Miller                                           8.17
  3. Armo Aas                                          7.75

 
Mehed (sündinud 1969 ja varem) (7kg)

  1. Jaanus Saar                                        9.90
  2. Valdis Toomast                                 8.78
  3. Gennadi Liidig                                  7.77

Väljaspool arvestust Tarmo Saareleht           8.05 (5kg kuul)
 

 
Neiud (sündinud 2002 ja hiljem) (3kg)
           Võistleja                      Tulemus

  1. Anna-Liisa Hamidžanov                    8.88
  2. Kristin Kairit Sonn                            7.68

 
Naised (sündinud 2001-1985) (4kg)

  1. Helena Mõistlik                                 8.69
  2. Heidi Kaldlaur                                   6.82
  3. Mirje Tombak                                    6.44
  4. Aire Ansen-Kure                               5.27

 
Naised (sündinud 1984-1975) (4kg)

  1. Ave Okspuu                                      6.36
  2. Cerly Aulik                                        6.27
  3. Katrin Pihlakas                                  6.18
  4. Ester Leiten-Kukk                             4.96

 
Naised (sündinud 1974 ja varem) (3kg)

  1. Kaidi Unas                                        9.02
  2. Karin Lähker                                     6.73
  3. Maret Tombak                                   6.11
  4. Anneli Aas                                         5.62

 
 
100m jooks 26.05.2019 
 
Noormehed (sündinud 2002 ja hiljem)
                Võistleja                  Tulemus

  1. Ats Kivimets                                      11,6
  2. Oskar Heinsaar                                 12,3
  3. Christopher Kukk                              12,4
  4. Kristjan Fuks                                     12,9
  5. Ranel Laanemets                             13,7
  6. Andre Rõõm                                     14,1
  7. Markus Rõõm                                   14,4
  8. Sander Saaring                                14,6
  9. Egert Möll                                         14,7
  10. Ilmar Pikalev                                     14,9

 
Mehed (sündinud 2001-1980)

  1. Lauri Kaasik                                      12,9
  2. Kaimo Kure                                       14,2
  3. Peeter Tubli                                       14,3
  4. Janar Laanemets                                14,5
  5. Aivar Tikenberg                                 16,0

 
Mehed (sündinud 1979-1970)

  1. Mattis Alliksoo                                  13,4
  2. Risto Kõresoo                                    13,5
  3. Rainer Kukk                                      14,1
  4. Priit Põldaru                                      14,3
  5. Tiit Tõnismäe                                     15,0
  6. Kaimo Käärmann                              15,1
  7. Ivo Miller                                           15,2
  8. Tõnu Ehala                                        16,6
  9. Armo Aas                                          16,8

  
Mehed (sündinud 1969 ja varem)

  1. Gennadi Liidig                                  15,0
  2. Valdis Toomast                                 15,8
  3. Jaanus Saar                                        16,6
  4. Rain Tombak                                     16,7
  5. Arvo Soosalu                                     17,3
     
  
 
Naised (sündinud 2002 ja hiljem)
                Võistleja                                        Tulemus
  1. Kristin Kairit Sonn                              13,4
  2. Marta Ründva                                    14,8
  3. Anete Saaring                                    18,5
 
Naised (sündinud 2001 – 1985)
  1. Mirje Tombak                                    14,7
  2. Heidi Kaldlaur                                   16,3
  3. Helena Mõistlik                                 17,4
  4. Aire Ansen-Kure                               18,6
  5. Sille Salutee                                      19,0
 
Naised (sündinud 1984 – 1975)
  1. Lea Tikenberg-Rulli                           17,6
  2. Katrin Pihlakas                                  17,9
  3. Helen Alliksoo                                   18,2
  4. Cerly Aulik                                        18,2
  5. Ave Okspuu                                      19,4
 
Naised (sündinud 1974 ja varem)
  1. Kaidi Unas                                        16,7
  2. Maret Tombak                                   17,5
  3. Karin Lähker                                     18,9
  4. Anneli Aas                                         20,4
 

Kettaheide 26.05.2019
 
 
 
Neiud (sündinud 2002 ja hiljem) (1kg)
 
                Osaleja                                       Tulemus
  1. Kristin Kairit Sonn                            23.90
  2. Anna-Liisa Hamidžanov                   18,11
  3. Anete Saaring                                    7.64
 
 
Neiud (sündinud 2001 – 1985) (1kg)
 
  1. Helena Mõistlik                                 19,43
  2. Mirje Tombak                                    16,04
  3. Sille Salutee                                       15,44
  4. Heidi Kaldlaur                                   13,56
  5. Aire Ansen-Kure                               13,03
 
 
Naised (sündinud 1984-1975) (1kg)           
 
  1. Ave Okspuu                                      17,83
  2. Lea Tikenberg-Rulli                           16,96
  3. Cerly Aulik                                        16,31
  4. Ester Leiten-Kukk                             14,90
  5. Katrin Pihlakas                                  14,32
  6. Helen Alliksoo                                   13,23
 
 
Naised (sündinud 1974 ja varem) (1kg)
 
  1. Kaidi Unas                                        21,86
  2. Karin Lähker                                     17,69
  3. Anneli Aas                                         13,45
  4. Maret Tombak                                   13,41
  
Noormehed (sündinud 2002 ja hiljem) (1kg)
 
  1. Oskar Heinsaar                                  41,60
  2. Reimond Hüvonen                            39,77
  3. Hendrik Kookmaa                             30,52
  4. Ats Kivimets                                     27,81
  5. Kristjan Fuks                                     27,38
  6. Egert Möll                                         27,10
  7. Christopher Kukk                              23,87
  8. Andre Rõõm                                      22,32
  9. Ilmar Pikalev                                     22,02
  10. Markus Rõõm                                    15,95
  11. Ranel Laanemets                               14,17
  12. Sander Saaring                                  13,43
 
 
Mehed (sündinud 2001 – 1980) (2kg)
 
  1. Rait Raju                                           31,64
  2. Janar Laanemets                                28,29
  3. Peeter Tubli                                       27,17
  4. Lauri Kaasik                                      24,43
  5. Aivar Tikenberg                                 22,41
  6. Kaimo Kure                                       21,02
 
 
Mehed (sündinud 1979 – 1970) (2kg)
 
  1. Risto Kõresoo                                    30,62
  2. Rainer Kukk                                       29,04
  3. Priit Põldaru                                       25,97
  4. Mattis Alliksoo                                   25,77
  5. Ivo Miller                                            24,18
  6. Armo Aas                                           24,17
  7. Tõnu Ehala                                       16,80
  8. Kaimo Käärmann                              16,05
  9. Tiit Tõnismäe                                     15,73
 
 
Mehed (sündinud 1969 ja varem) (2kg)
 
  1. Jaanus Saar                                        26,40
  2. Valdis Toomast                                 24,45
  3. Gennadi Liidig                                  22.61
  4. Rain Tombak                                     17.10
  5. Arvo Soosalu                                     16,10
Väljaspool arvestust: Tarmo Saareleht    29.23(1kg ketas)
 
Kaugushüpe 26.05.2019
 
 
Neiud (sündinud 2002 ja hiljem)
                Osaleja                                        Tulemus
  1. Marta Ründva                                  4,74
  2. Kristin Kairit Sonn                            4,74
  3. Anete Saaring                                  3,05
 
Naised (sündinud 2001 -1985)
 
  1. Mirje Tombak                                    4,37
  2. Heidi Kaldlaur                                   3,89
  3. Helena Mõistlik                                 3,30
  4. Aire Ansen-Kure                               3,10
  5. Sille Salutee                                       2,90
 
 
Naised (sündinud 1984 – 1975)
 
  1. Cerly Aulik                                        3,23
  2. Katrin Pihlakas                                  3,20
  3. Lea Tikenberg-Rulli                           3,14
  4. Helena Alliksoo                                 2,96
  5. Ave Okspuu                                      2,78
  6. Ester Leiten-Kukk                             2,61
 
 
Naised (sündind 1974 ja varem)
 
  1. Kaidi Unas                                        4,04
  2. Maret Tombak                                   3,25
  3. Karin Lähker                                     3,19
  4. Anneli Aas                                         1,90
   
 
Noormehed (sündinud 2002 ja hiljem)
 
  1. Christopher Kukk                              5,23
  2. Kristjan Fuks                                     5,01
  3. Andre Rõõm                                      4,25
  4. Ranel Laanemets                               3,99
  5. Markus Rõõm                                    3,99
  6. Egert Möll                                         3,72
  7. Ilmar Pikalev                                     3,64
  8. Sander Saaring                                  3,58
 
 
 
Mehed (sündinud 1970 – 1979)
 
  1. Risto Kõresoo                                    5,33
  2. Priit Põldaru                                       4,63
  3. Mattis Alliksoo                                   4,60
  4. Rainer Kukk                                       4,42
  5. Ivo Miller                                            4,06
  6. Tiit Tõnismäe                                     4,05
  7. Armo Aas                                           3,86
  8. Kaimo Käärmann                               3,71
  9. Tõnu Ehala                                        3,11
 
 
Mehed (sündinud 2001 – 1980)
 
  1. Kaimo Kure                                       5,05
  2. Lauri Kaasik                                      5,03
  3. Janar Laanemets                                3,73
  4. Aivar Tikenberg                                 3,71
  5. Peeter Tubli                                       2,86
 
 
Mehed (sündinud 1969 ja varem)
 
  1. Gennadi Liidig                                   4,14
  2. Valdis Toomast                                  3,40
  3. Arvo Soosalu                                     3,35
  4. Jaanus Saar                                      3,24
  5. Rain Tombak                                     3,17

800m jooks  
 
 
Neiud (sündinud 2002 ja hiljem)
 
                Osaleja                                      Tulemus
  1. Birgit Veldi                                       2.41,2
  2. Eliisbeth Lokk                                  2.43,7
 
 
Naised (sündinud 2001- 1985)
 
  1. Mirje Tombak                                    2.53,7
  2. Helena Mõistlik                                 3.11,7
  3. Heidi Kaldlaur                                   3.12,3
  4. Sille Salutee                                      3.55,8
 
 
Naised (sündinud 1984 – 1975)
 
  1. Helen Alliksoo                                   3.12,9
  2. Ester Leiten-Kukk                             3.30,5
  3. Cerly Aulik                                        3.33,9
  4. Katrin Pihlakas                                  3.38,2
  5. Ave Okspuu                                      4.07,1
 
 
Naised (sündinud 1974 ja hiljem)
 
  1. Maret Tombak                                    3.27,4
  2. Anneli Aas                                         3.34,3
 
  
 
Noormehed (sündinud 2002 ja hiljem)
 
  1. Sander Saaring                                    2.25,2
  
 
Mehed (sündinud 2001 – 1980)
 
  1. Lauri Kaasik                                       2.35,2
 
 
Mehed (sündinud 1979 – 1970)
 
  1. Mattis Alliksoo                                   2.30,7
  2. Tiit Tõnismäe                                      2.37,6
  3. Kaimo Käärmann                                2.48,6
 
Mehed (sündinud 1969 ja varem)
 
  1. Arvo Soosalu                                      3.33,3
 
 ***

Saue MV orienteerumises 25.06.2019 Sauel


N21A Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Susan Pihelgas            00:45:16 18:01:21   00:57  1  02:34  1  07:17  1  09:14  1  11:55  1  14:09  1  16:15  1  19:50  1  23:52  1  28:56  1  31:14  1  34:26  1  35:05  1  37:03  1  38:34  1  42:44  1  44:00  1  45:06  1  45:16  1 00:45:16
   17472 Tammed                    N21A           00:57  1  01:37  1  04:43  1  01:57  1  02:41  1  02:14  1  02:06  2  03:35  1  04:02  1  05:04  1  02:18  1  03:12  1  00:39  1  01:58  1  01:31  1  04:10  1  01:16  1  01:06  1  00:10  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Elina Kutti               00:58:31 16:47:54   01:44  5  03:46  3  10:13  3  12:26  3  15:39  3  18:29  3  20:53  3  26:07  3  30:52  3  37:17  3  39:57  3  44:19  3  45:25  3  48:05  3  49:51  3  55:11  2  56:52  2  58:20  2  58:31  2 00:58:31
    9637                           N21A           01:44  5  02:02  3  06:27  2  02:13  3  03:13  3  02:50  3  02:24  3  05:14  3  04:45  3  06:25  3  02:40  3  04:22  2  01:06  2  02:40  3  01:46  2  05:20  2  01:41  3  01:28  3  00:11  2
                                                  00:47     00:25     01:44     00:16     00:32     00:36     00:18     01:39     00:43     01:21     00:22     01:10     00:27     00:42     00:15     01:10     00:25     00:22     00:01   
 3. Helen Alliksoo            00:59:41 18:50:36   01:06  2  02:57  2  09:38  2  11:43  2  14:47  2  17:23  2  18:52  2  23:18  2  27:53  2  33:06  2  35:30  2  42:42  2  43:51  2  46:14  2  48:08  2  56:33  3  58:08  3  59:30  3  59:41  3 00:59:41
   21963 12,7 mm                   N21A           01:06  2  01:51  2  06:41  3  02:05  2  03:04  2  02:36  2  01:29  1  04:26  2  04:35  2  05:13  2  02:24  2  07:12  4  01:09  3  02:23  2  01:54  3  08:25  4  01:35  2  01:22  2  00:11  2
                                                  00:09     00:14     01:58     00:08     00:23     00:22    -00:37     00:51     00:33     00:09     00:06     04:00     00:30     00:25     00:23     04:15     00:19     00:16     00:01   
 4. Annika Saaring            01:21:55 19:05:40   01:23  3  04:25  5  11:52  5  14:57  5  20:02  5  24:05  5  26:34  4  32:47  4  40:21  4  50:18  4  53:38  4  61:05  4  62:14  4  66:29  4  69:55  4  77:22  4  79:28  4  81:40  4  81:55  4 01:21:55
    6680 Laagri Kool               N21A           01:23  3  03:02  5  07:27  4  03:05  4  05:05  5  04:03  4  02:29  4  06:13  4  07:34  5  09:57  5  03:20  4  07:27  5  01:09  3  04:15  5  03:26  4  07:27  3  02:06  4  02:12  5  00:15  4
                                                  00:26     01:25     02:44     01:08     02:24     01:49     00:23     02:38     03:32     04:53     01:02     04:15     00:30     02:17     01:55     03:17     00:50     01:06     00:05   
 5. Mari-Liis Tomp            01:57:07 17:39:49   01:34  4  04:13  4  11:41  4  14:47  4  19:07  4  23:22  4  45:28  5  67:12  5  74:11  5  82:43  5  86:16  5  93:13  5  96:23  5  99:38  5 103:31  5 111:57  5 114:25  5 116:28  5 117:07  5 01:57:07
   31960 Triathlon Estonia         N21A           01:34  4  02:39  4  07:28  5  03:06  5  04:20  4  04:15  5  22:06  5  21:44  5  06:59  4  08:32  4  03:33  5  06:57  3  03:10  5  03:15  4  03:53  5  08:26  5  02:28  5  02:03  4  00:39  5
                                                  00:37     01:02     02:45     01:09     01:39     02:01     20:00     18:09     02:57     03:28     01:15     03:45     02:31     01:17     02:22     04:16     01:12     00:57     00:29   
Ideaalaeg :                                       00:57     01:37     04:43     01:57     02:41     02:14     01:29     03:35     04:02     05:04     02:18     03:12     00:39     01:58     01:31     04:10     01:16     01:06     00:10   00:44:39
N40 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Anneli Aas                00:57:36 19:04:24   01:07  1  03:09  2  08:22  1  10:39  1  13:50  1  16:42  1  19:05  1  23:24  1  28:25  1  34:16  1  36:55  1  42:14  1  43:32  1  46:48  1  48:38  1  54:20  1  55:53  1  57:23  1  57:36  1 00:57:36
    6227 TON                       N40            01:07  1  02:02  2  05:13  1  02:17  1  03:11  1  02:52  1  02:23  4  04:19  1  05:01  2  05:51  1  02:39  1  05:19  1  01:18  4  03:16  3  01:50  1  05:42  1  01:33  1  01:30  2  00:13  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Merle Jõgisman            01:07:07 16:33:27   01:32  4  03:34  4  10:03  4  12:33  4  16:19  4  19:47  4  21:49  4  27:44  4  34:33  4  41:30  4  44:41  4  51:16  3  52:31  3  55:10  2  57:14  2  63:31  2  65:17  2  66:49  2  67:07  2 01:07:07
    5873                           N40            01:32  4  02:02  2  06:29  3  02:30  4  03:46  4  03:28  4  02:02  2  05:55  3  06:49  4  06:57  3  03:11  3  06:35  2  01:15  3  02:39  1  02:04  3  06:17  3  01:46  2  01:32  3  00:18  4
                                                  00:25     00:00     01:16     00:13     00:35     00:36    -00:21     01:36     01:48     01:06     00:32     01:16    -00:03    -00:37     00:14     00:35     00:13     00:02     00:05   
 3. Olga Komissarova          01:08:10 17:45:24   01:08  2  02:59  1  09:57  3  12:22  3  15:54  3  19:08  3  21:14  3  27:22  3  32:19  3  38:13  2  41:04  2  52:43  4  53:54  4  56:44  4  58:47  3  64:33  3  66:36  3  67:57  3  68:10  3 01:08:10
   31544                           N40            01:08  2  01:51  1  06:58  4  02:25  3  03:32  2  03:14  3  02:06  3  06:08  4  04:57  1  05:54  2  02:51  2  11:39  4  01:11  2  02:50  2  02:03  2  05:46  2  02:03  3  01:21  1  00:13  1
                                                  00:01    -00:11     01:45     00:08     00:21     00:22    -00:17     01:49    -00:04     00:03     00:12     06:20    -00:07    -00:26     00:13     00:04     00:30    -00:09     00:00   
 4. Marge Rehepapp            01:15:24 18:01:04   01:11  3  03:19  3  09:46  2  12:10  2  15:51  2  19:00  2  20:33  2  25:44  2  31:26  2  39:47  3  43:03  3  49:47  2  50:22  2  55:27  3  60:16  4  66:35  4  73:32  4  75:11  4  75:24  4 01:15:24
   17687 Harju KEK                 N40            01:11  3  02:08  4  06:27  2  02:24  2  03:41  3  03:09  2  01:33  1  05:11  2  05:42  3  08:21  4  03:16  4  06:44  3  00:35  1  05:05  4  04:49  4  06:19  4  06:57  4  01:39  4  00:13  1
                                                  00:04     00:06     01:14     00:07     00:30     00:17    -00:50     00:52     00:41     02:30     00:37     01:25    -00:43     01:49     02:59     00:37     05:24     00:09     00:00    

N50 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Piret Grossthal           01:15:58 17:42:26   01:36  2  04:30  2  11:36  2  14:37  2  19:16  2  23:01  1  25:15  1  30:49  1  38:00  1  46:41  1  50:16  1  56:35  1  57:33  1  61:05  1  63:57  2  71:16  1  73:37  1  75:39  1  75:58  1 01:15:58
   17671 Sunorek                   N50            01:36  2  02:54  2  07:06  2  03:01  1  04:39  2  03:45  1  02:14  1  05:34  2  07:11  2  08:41  2  03:35  1  06:19  2  00:58  2  03:32  2  02:52  2  07:19  1  02:21  1  02:02  1  00:19  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 1. Ädu Kriisa                01:15:58 17:42:27   01:33  1  04:25  1  11:33  1  14:35  1  19:14  1  23:01  1  25:17  2  30:49  1  38:02  2  46:44  2  50:19  2  56:37  2  57:33  1  61:05  1  63:53  1  71:16  1  73:38  2  75:40  2  75:58  1 01:15:58
       0                           N50            01:33  1  02:52  1  07:08  3  03:02  2  04:39  2  03:47  2  02:16  2  05:32  1  07:13  3  08:42  3  03:35  1  06:18  1  00:56  1  03:32  2  02:48  1  07:23  2  02:22  2  02:02  1  00:18  1
                                                 -00:03    -00:02     00:02     00:01     00:00     00:02     00:02    -00:02     00:02     00:01     00:00    -00:01    -00:02     00:00    -00:04     00:04     00:01     00:00    -00:01   
 3. Ingrid Kuningas           01:35:22 18:01:25   02:14  3  06:06  3  13:09  3  16:25  3  20:30  3  24:53  3  35:43  3  45:44  3  52:19  3  60:45  3  64:59  3  71:32  3  74:27  3  77:57  3  81:57  3  90:24  3  92:57  3  95:04  3  95:22  3 01:35:22
    5411 Tammed                    N50            02:14  3  03:52  3  07:03  1  03:16  3  04:05  1  04:23  3  10:50  3  10:01  3  06:35  1  08:26  1  04:14  3  06:33  3  02:55  3  03:30  1  04:00  3  08:27  3  02:33  3  02:07  3  00:18  1
                                                  00:38     00:58    -00:03     00:15    -00:34     00:38     08:36     04:27    -00:36    -00:15     00:39     00:14     01:57    -00:02     01:08     01:08     00:12     00:05    -00:01   
Ideaalaeg :                                       01:33     02:52     07:03     03:01     04:05     03:45     02:14     05:32     06:35     08:26     03:35     06:18     00:56     03:30     02:48     07:19     02:21     02:02     00:18   01:14:13
 
 
M21A Rada (1): 18 KP 6.40 km

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Lauri Malsroos            00:34:33 17:13:45   00:53  2  02:17  2  06:03  3  07:40  3  09:54  3  11:46  3  12:50  3  15:21  1  18:36  2  22:22  1  24:08  1  26:36  1  26:59  1  28:29  1  29:36  1  32:25  1  33:22  1  34:23  1  34:33  1 00:34:33
    3392 Tammed                    M21A           00:53  2  01:24  2  03:46  3  01:37  3  02:14  2  01:52  2  01:04  2  02:31  1  03:15  2  03:46  1  01:46  3  02:28  2  00:23  1  01:30  1  01:07  1  02:49  1  00:57  1  01:01  1  00:10  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ats Sõnajalg              00:36:02 17:50:13   00:54  3  02:12  1  05:46  1  07:19  1  09:33  1  11:24  1  12:43  2  15:24  2  18:35  1  22:36  2  24:15  2  26:44  2  27:14  2  29:02  2  30:34  2  33:38  2  34:41  2  35:47  2  36:02  2 00:36:02
    9032 Harju KEK                 M21A           00:54  3  01:18  1  03:34  1  01:33  2  02:14  2  01:51  1  01:19  4  02:41  2  03:11  1  04:01  2  01:39  1  02:29  3  00:30  2  01:48  2  01:32  4  03:04  2  01:03  2  01:06  2  00:15  5
                                                  00:01    -00:06    -00:12    -00:04     00:00    -00:01     00:15     00:10    -00:04     00:15    -00:07     00:01     00:07     00:18     00:25     00:15     00:06     00:05     00:05   
 3. Alo Säkk                  00:40:50 18:29:04   00:39  1  02:18  3  05:54  2  07:25  2  09:35  2  11:36  2  12:35  1  15:28  3  18:55  3  24:33  3  26:18  3  28:44  3  29:52  3  31:49  3  33:02  3  36:53  3  37:58  3  40:41  3  40:50  3 00:40:50
    3307                           M21A           00:39  1  01:39  4  03:36  2  01:31  1  02:10  1  02:01  3  00:59  1  02:53  3  03:27  3  05:38  5  01:45  2  02:26  1  01:08  5  01:57  3  01:13  2  03:51  3  01:05  3  02:43  5  00:09  1
                                                 -00:14     00:15    -00:10    -00:06    -00:04     00:09    -00:05     00:22     00:12     01:52    -00:01    -00:02     00:45     00:27     00:06     01:02     00:08     01:42    -00:01   
 4. Tanel Merigan             00:42:03 18:48:01   01:05  5  02:35  4  06:28  4  08:13  4  10:49  4  13:01  4  14:10  4  17:11  4  21:11  4  25:55  4  28:05  4  31:16  4  31:49  4  33:47  4  35:16  4  39:36  4  40:44  4  41:52  4  42:03  4 00:42:03
   21342 ABC GRUPP                 M21A           01:05  5  01:30  3  03:53  4  01:45  4  02:36  4  02:12  4  01:09  3  03:01  4  04:00  4  04:44  3  02:10  4  03:11  4  00:33  3  01:58  4  01:29  3  04:20  4  01:08  4  01:08  3  00:11  3
                                                  00:12     00:06     00:07     00:08     00:22     00:20     00:05     00:30     00:45     00:58     00:24     00:43     00:10     00:28     00:22     01:31     00:11     00:07     00:01   
 5. Rain Aava                 01:03:59 17:45:25   01:03  4  02:49  5  09:31  5  11:41  5  14:29  5  17:18  5  27:22  5  31:54  5  36:30  5  41:54  5  44:19  5  49:20  5  50:08  5  52:16  5  54:47  5  59:32  5  62:26  5  63:47  5  63:59  5 01:03:59
   27039                           M21A           01:03  4  01:46  5  06:42  5  02:10  5  02:48  5  02:49  5  10:04  5  04:32  5  04:36  5  05:24  4  02:25  5  05:01  5  00:48  4  02:08  5  02:31  5  04:45  5  02:54  5  01:21  4  00:12  4
                                                  00:10     00:22     02:56     00:33     00:34     00:57     09:00     02:01     01:21     01:38     00:39     02:33     00:25     00:38     01:24     01:56     01:57     00:20     00:02   
Ideaalaeg :                                       00:39     01:18     03:34     01:31     02:10     01:51     00:59     02:31     03:11     03:46     01:39     02:26     00:23     01:30     01:07     02:49     00:57     01:01     00:09   00:33:31
 
M40 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Mattis Alliksoo           00:41:33 17:47:42   00:53  1  02:38  1  06:29  1  08:13  1  11:00  1  13:25  1  14:36  1  17:36  1  21:14  1  25:41  1  27:30  1  30:35  1  31:08  1  33:06  1  34:56  1  38:58  1  40:23  1  41:24  1  41:33  1 00:41:33
   21896 12,7 mm                   M40            00:53  1  01:45  3  03:51  1  01:44  1  02:47  3  02:25  4  01:11  1  03:00  1  03:38  1  04:27  1  01:49  1  03:05  1  00:33  1  01:58  2  01:50  5  04:02  2  01:25  5  01:01  1  00:09  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ivo Miller                00:44:53 17:22:52   01:21  5  03:01  5  07:35  4  09:21  3  11:55  3  14:09  3  15:58  3  19:28  3  23:23  4  27:53  2  30:11  2  33:19  2  34:07  2  36:46  2  38:13  2  42:14  2  43:28  2  44:42  2  44:53  2 00:44:53
   16565 Koop                      M40            01:21  5  01:40  2  04:34  3  01:46  2  02:34  1  02:14  1  01:49  5  03:30  3  03:55  3  04:30  2  02:18  5  03:08  2  00:48  4  02:39  5  01:27  1  04:01  1  01:14  2  01:14  5  00:11  2
                                                  00:28    -00:05     00:43     00:02    -00:13    -00:11     00:38     00:30     00:17     00:03     00:29     00:03     00:15     00:41    -00:23    -00:01    -00:11     00:13     00:02   
 3. Marko Pruus               00:46:21 18:10:31   01:06  4  02:44  2  07:33  3  09:35  4  12:23  4  14:47  4  16:09  4  19:37  4  23:15  2  28:28  3  30:41  3  35:07  4  36:04  4  38:01  4  39:36  4  43:47  3  44:58  3  46:08  3  46:21  3 00:46:21
   22965 x30                       M40            01:06  4  01:38  1  04:49  5  02:02  5  02:48  4  02:24  3  01:22  3  03:28  2  03:38  1  05:13  4  02:13  2  04:26  4  00:57  5  01:57  1  01:35  3  04:11  3  01:11  1  01:10  3  00:13  5
                                                  00:13    -00:07     00:58     00:18     00:01    -00:01     00:11     00:28     00:00     00:46     00:24     01:21     00:24    -00:01    -00:15     00:09    -00:14     00:09     00:04   
 4. Targo Kalamees            00:47:04 18:39:58   01:03  3  02:54  4  07:05  2  09:01  2  11:43  2  14:05  2  15:24  2  19:10  2  23:17  3  28:30  4  30:46  4  35:59  5  36:39  5  38:41  5  40:14  5  44:28  4  45:47  4  46:53  4  47:04  4 00:47:04
    4729 TTÜ                       M40            01:03  3  01:51  5  04:11  2  01:56  3  02:42  2  02:22  2  01:19  2  03:46  5  04:07  4  05:13  4  02:16  4  05:13  5  00:40  3  02:02  3  01:33  2  04:14  4  01:19  3  01:06  2  00:11  2
                                                  00:10     00:06     00:20     00:12    -00:05    -00:03     00:08     00:46     00:29     00:46     00:27     02:08     00:07     00:04    -00:17     00:12    -00:06     00:05     00:02   
 5. Silvar Savolainen         00:47:26 18:10:12   01:02  2  02:51  3  07:38  5  09:39  5  12:28  5  14:56  5  16:20  5  19:52  5  24:02  5  28:50  5  31:03  5  34:37  3  35:13  3  37:31  3  39:10  3  44:46  5  46:05  5  47:15  5  47:26  5 00:47:26
    2654 korp! Leola               M40            01:02  2  01:49  4  04:47  4  02:01  4  02:49  5  02:28  5  01:24  4  03:32  4  04:10  5  04:48  3  02:13  2  03:34  3  00:36  2  02:18  4  01:39  4  05:36  5  01:19  3  01:10  3  00:11  2
                                                  00:09     00:04     00:56     00:17     00:02     00:03     00:13     00:32     00:32     00:21     00:24     00:29     00:03     00:20    -00:11     01:34    -00:06     00:09     00:02   
 6. Ivo Särak                 01:56:56 17:39:55  116:56  6                                                                                                                                                                                     01:56:56
       0                           M40           116:56  6                                                                                                                                                                                    
                                                 116:03                                                                                                                                                                                       
Ideaalaeg :                                       00:53     01:38     03:51     01:44     02:34     02:14     01:11     03:00     03:38     04:27     01:49     03:05     00:33     01:57     01:27     04:01     01:11     01:01     00:09   00:40:23

M50 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Andrus Rämmann            00:46:33 17:58:24   00:58  1  02:30  1  06:52  1  08:37  1  11:10  1  13:50  1  15:58  1  19:10  1  22:56  1  27:24  1  29:29  1  33:54  1  34:41  1  36:55  1  38:15  1  42:09  1  45:03  1  46:21  1  46:33  1 00:46:33
   11806 Koop                      M50            00:58  1  01:32  1  04:22  1  01:45  1  02:33  1  02:40  1  02:08  2  03:12  1  03:46  1  04:28  1  02:05  1  04:25  1  00:47  1  02:14  1  01:20  1  03:54  1  02:54  2  01:18  1  00:12  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Allan Sülla               01:07:32 18:28:45   01:06  2  06:18  2  11:44  2  14:06  2  17:40  2  20:44  2  22:38  2  27:41  2  32:50  2  39:03  2  41:44  2  50:09  2  51:06  2  53:53  2  55:50  2  63:34  2  65:31  2  67:16  2  67:32  2 01:07:32
   19227                           M50            01:06  2  05:12  2  05:26  2  02:22  2  03:34  2  03:04  2  01:54  1  05:03  2  05:09  2  06:13  2  02:41  2  08:25  2  00:57  2  02:47  2  01:57  2  07:44  2  01:57  1  01:45  2  00:16  2
                                                  00:08     03:40     01:04     00:37     01:01     00:24    -00:14     01:51     01:23     01:45     00:36     04:00     00:10     00:33     00:37     03:50    -00:57     00:27     00:04   
Ideaalaeg :                                       00:58     01:32     04:22     01:45     02:33     02:40     01:54     03:12     03:46     04:28     02:05     04:25     00:47     02:14     01:20     03:54     01:57     01:18     00:12   00:45:22
M60 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Jaanus Reha               00:46:36 17:55:44   01:01  1  02:50  1  07:47  1  09:53  1  12:43  1  15:07  1  16:26  1  19:43  1  23:49  1  28:33  1  30:46  1  33:47  1  34:36  1  37:32  1  39:10  1  43:42  1  44:58  1  46:24  1  46:36  1 00:46:36
    1275 Koop                      M60            01:01  1  01:49  1  04:57  1  02:06  1  02:50  1  02:24  1  01:19  1  03:17  1  04:06  1  04:44  1  02:13  1  03:01  1  00:49  2  02:56  4  01:38  2  04:32  2  01:16  1  01:26  1  00:12  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Johannes Tasa             00:50:19 17:27:24   01:19  3  03:10  2  08:37  2  10:47  2  13:45  2  16:17  2  17:47  2  22:13  2  27:00  2  32:41  2  35:24  2  38:50  2  39:33  2  41:45  2  43:20  2  47:12  2  48:38  2  50:04  2  50:19  2 00:50:19
     281 Tammed                    M60            01:19  3  01:51  2  05:27  2  02:10  2  02:58  2  02:32  2  01:30  2  04:26  2  04:47  2  05:41  2  02:43  2  03:26  2  00:43  1  02:12  1  01:35  1  03:52  1  01:26  2  01:26  1  00:15  3
                                                  00:18     00:02     00:30     00:04     00:08     00:08     00:11     01:09     00:41     00:57     00:30     00:25    -00:06    -00:44    -00:03    -00:40     00:10     00:00     00:03   
 3. Arvo Soosalu              01:02:11 17:47:20   01:25  4  03:41  3  09:47  3  12:29  3  16:46  3  20:01  3  22:50  3  27:54  4  32:51  3  39:16  3  42:11  3  45:57  3  47:30  3  50:20  3  52:39  3  57:47  3  60:03  3  61:57  3  62:11  3 01:02:11
     294 LUS                       M60            01:25  4  02:16  3  06:06  3  02:42  3  04:17  4  03:15  3  02:49  4  05:04  4  04:57  3  06:25  3  02:55  3  03:46  3  01:33  4  02:50  3  02:19  4  05:08  3  02:16  4  01:54  3  00:14  2
                                                  00:24     00:27     01:09     00:36     01:27     00:51     01:30     01:47     00:51     01:41     00:42     00:45     00:44    -00:06     00:41     00:36     01:00     00:28     00:02   
 4. Tiit Ploompuu             01:03:01 17:46:33   01:16  2  04:21  4  10:43  4  13:45  4  17:41  4  21:11  4  23:02  4  27:50  3  33:34  4  40:34  4  43:34  4  47:59  4  48:52  4  51:36  4  53:41  4  58:56  4  60:47  4  62:46  4  63:01  4 01:03:01
    3512 Jõhvikas                  M60            01:16  2  03:05  4  06:22  4  03:02  4  03:56  3  03:30  4  01:51  3  04:48  3  05:44  4  07:00  4  03:00  4  04:25  4  00:53  3  02:44  2  02:05  3  05:15  4  01:51  3  01:59  4  00:15  3
                                                  00:15     01:16     01:25     00:56     01:06     01:06     00:32     01:31     01:38     02:16     00:47     01:24     00:04    -00:12     00:27     00:43     00:35     00:33     00:03   
Ideaalaeg :                                       01:01     01:49     04:57     02:06     02:50     02:24     01:19     03:17     04:06     04:44     02:13     03:01     00:43     02:12     01:35     03:52     01:16     01:26     00:12   00:45:03

M16 Rada (2): 13 KP 3.60 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 44)   3.( 45)   4.( 55)   5.( 51)   6.( 50)   7.( 48)   8.( 32)   9.( 46)  10.( 53)  11.( 54)  12.( 56)  13.( 57)  Finish              
 1. Sander Saaring            00:25:23 19:01:41   00:47  1  04:57  2  07:08  2  09:59  2  12:37  1  13:45  1  15:04  1  16:23  1  19:54  1  20:52  1  22:46  1  24:06  1  25:12  1  25:23  1 00:25:23
   10644 Laagri Kool               M16            00:47  1  04:10  3  02:11  1  02:51  1  02:38  1  01:08  1  01:19  1  01:19  1  03:31  1  00:58  1  01:54  1  01:20  2  01:06  1  00:11  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kurmet Kutti              00:29:49 16:48:00   00:53  2  04:25  1  06:48  1  09:56  1  13:01  2  15:13  2  16:52  2  19:08  2  23:09  2  24:22  2  27:10  2  28:26  2  29:38  2  29:49  2 00:29:49
   10645 Harju KEK                 M16            00:53  2  03:32  1  02:23  3  03:08  2  03:05  4  02:12  2  01:39  3  02:16  3  04:01  2  01:13  2  02:48  5  01:16  1  01:12  2  00:11  2
                                                  00:06    -00:38     00:12     00:17     00:27     01:04     00:20     00:57     00:30     00:15     00:54    -00:04     00:06     00:00   
 3. Kardo Kutti               00:30:53 16:47:14   01:37  5  05:14  3  07:38  3  10:49  3  13:42  3  15:54  3  17:33  3  19:49  3  23:59  3  25:12  3  27:50  3  29:14  3  30:38  3  30:53  3 00:30:53
   27055 Harju KEK                 M16            01:37  5  03:37  2  02:24  4  03:11  3  02:53  3  02:12  2  01:39  3  02:16  3  04:10  3  01:13  2  02:38  3  01:24  3  01:24  3  00:15  7
                                                  00:50    -00:33     00:13     00:20     00:15     01:04     00:20     00:57     00:39     00:15     00:44     00:04     00:18     00:04   
 4. Rein Jõgisman             00:34:51 16:36:53   00:58  3  05:20  4  08:14  5  13:13  5  16:40  5  18:59  5  20:45  5  22:59  5  27:19  5  28:53  5  31:22  5  33:00  4  34:39  4  34:51  4 00:34:51
   20470 Tammed                    M16            00:58  3  04:22  5  02:54  5  04:59  5  03:27  5  02:19  5  01:46  5  02:14  2  04:20  4  01:34  5  02:29  2  01:38  4  01:39  4  00:12  5
                                                  00:11     00:12     00:43     02:08     00:49     01:11     00:27     00:55     00:49     00:36     00:35     00:18     00:33     00:01   
 5. Mathias Pruus             00:34:55 17:58:12   01:16  4  05:28  5  07:41  4  11:35  4  14:23  4  16:35  4  17:59  4  21:00  4  26:49  4  28:12  4  30:54  4  33:02  5  34:44  5  34:55  5 00:34:55
       0                           M16            01:16  4  04:12  4  02:13  2  03:54  4  02:48  2  02:12  2  01:24  2  03:01  6  05:49  6  01:23  4  02:42  4  02:08  5  01:42  6  00:11  2
                                                  00:29     00:02     00:02     01:03     00:10     01:04     00:05     01:42     02:18     00:25     00:48     00:48     00:36     00:00   
 6. Raul Jõgisman             00:49:28 18:01:53   02:05  6  09:29  6  12:33  6  18:09  6  24:20  6  27:04  6  30:04  6  33:04  6  37:46  6  40:08  6  43:57  6  46:24  6  49:18  6  49:28  6 00:49:28
   20403                           M16            02:05  6  07:24  6  03:04  6  05:36  6  06:11  6  02:44  6  03:00  6  03:00  5  04:42  5  02:22  6  03:49  6  02:27  7  02:54  7  00:10  1
                                                  01:18     03:14     00:53     02:45     03:33     01:36     01:41     01:41     01:11     01:24     01:55     01:07     01:48    -00:01   
 7. Koit Jõgisman             01:23:20 18:04:15   05:41  7  15:09  7  20:19  7  34:55  7  44:24  7  50:53  7  54:54  7  59:04  7  68:57  7  72:27  7  79:18  7  81:27  7  83:07  7  83:20  7 01:23:20
   20471                           M16            05:41  7  09:28  7  05:10  7  14:36  7  09:29  7  06:29  7  04:01  7  04:10  7  09:53  7  03:30  7  06:51  7  02:09  6  01:40  5  00:13  6
                                                  04:54     05:18     02:59     11:45     06:51     05:21     02:42     02:51     06:22     02:32     04:57     00:49     00:34     00:02   
Ideaalaeg :                                       00:47     03:32     02:11     02:51     02:38     01:08     01:19     01:19     03:31     00:58     01:54     01:16     01:06     00:10   00:24:40
 
N16 Rada (2): 13 KP 3.60 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 44)   3.( 45)   4.( 55)   5.( 51)   6.( 50)   7.( 48)   8.( 32)   9.( 46)  10.( 53)  11.( 54)  12.( 56)  13.( 57)  Finish              
 1. Annabel Mirtel Saskia ... 01:04:30 18:25:11   01:16  1  07:15  1  10:57  1  25:26  1  32:14  1  34:24  1  36:37  1  48:00  1  54:21  1  56:32  1  59:49  1  62:08  1  64:18  1  64:30  1 01:04:30
   11592 Tammed                    N16            01:16  1  05:59  1  03:42  1  14:29  1  06:48  1  02:10  1  02:13  1  11:23  1  06:21  1  02:11  1  03:17  1  02:19  1  02:10  1  00:12  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
Ideaalaeg :                                       01:16     05:59     03:42     14:29     06:48     02:10     02:13     11:23     06:21     02:11     03:17     02:19     02:10     00:12   01:04:30
 
M70 Rada (2): 13 KP 3.60 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 44)   3.( 45)   4.( 55)   5.( 51)   6.( 50)   7.( 48)   8.( 32)   9.( 46)  10.( 53)  11.( 54)  12.( 56)  13.( 57)  Finish              
 1. Tiit Tatter               00:37:53 17:21:38   00:53  1  05:40  1  07:52  1  11:11  1  14:34  1  15:56  1  17:59  1  20:26  1  30:31  1  31:47  1  34:02  1  35:37  1  37:39  1  37:53  1 00:37:53
      66 TON                       M70            00:53  1  04:47  1  02:12  1  03:19  1  03:23  1  01:22  1  02:03  1  02:27  1  10:05  3  01:16  1  02:15  1  01:35  1  02:02  2  00:14  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Jüri Püssim               00:41:55 18:03:59   01:09  2  08:47  3  11:48  3  16:18  3  20:39  3  23:04  2  25:25  2  28:15  2  32:39  2  34:32  2  37:45  2  39:39  2  41:36  2  41:55  2 00:41:55
    4878 Tammed                    M70            01:09  2  07:38  3  03:01  2  04:30  2  04:21  2  02:25  2  02:21  2  02:50  2  04:24  1  01:53  3  03:13  3  01:54  2  01:57  1  00:19  2
                                                  00:16     02:51     00:49     01:11     00:58     01:03     00:18     00:23    -05:41     00:37     00:58     00:19    -00:05     00:05   
 3. Mart Vendelin             00:48:43 18:54:46   01:18  3  07:13  2  10:39  2  15:24  2  20:09  2  24:17  3  27:10  3  30:18  3  39:11  3  40:58  3  44:10  3  46:20  3  48:22  3  48:43  3 00:48:43
     356 Orion                     M70            01:18  3  05:55  2  03:26  3  04:45  3  04:45  3  04:08  3  02:53  3  03:08  3  08:53  2  01:47  2  03:12  2  02:10  3  02:02  2  00:21  3
                                                  00:25     01:08     01:14     01:26     01:22     02:46     00:50     00:41    -01:12     00:31     00:57     00:35     00:00     00:07    
N60 Rada (4): 11 KP 4.10 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 54)   2.( 53)   3.( 46)   4.( 52)   5.( 32)   6.( 48)   7.( 34)   8.( 35)   9.( 42)  10.( 43)  11.( 57)  Finish              
 1. Hille Tasa                00:38:26 17:31:23   38:26  1                                                                                                               00:38:26
     280 Tammed                    N60            38:26  1                                                                                                              
                                                  00:00                                                                                                                 
 
VALIK 
 

  # Nimi                      Tulemus               
 1. Kairo Kalamees            01:06:58 19:36:49   04:32  12:17  15:46  21:03  30:11  34:31  38:46  42:24  52:22  54:38  58:45  63:05  66:43  66:58 01:06:58 13p
    1017 x60                       VALIK          04:32  07:45  03:29  05:17  09:08  04:20  04:15  03:38  09:58  02:16  04:07  04:20  03:38  00:15
                                                  [38 ]  [44 ]  [45 ]  [55 ]  [51 ]  [50 ]  [48 ]  [32 ]  [46 ]  [53 ]  [54 ]  [56 ]  [57 ]Finish     =13
#1 Rada (N21A,N40,N50,M21A,M40,M50,M60): 18 KP 6.40 km

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 31)   2.( 53)   3.( 35)   4.( 36)   5.( 37)   6.( 40)   7.( 41)   8.( 42)   9.( 43)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 55)  14.( 48)  15.( 32)  16.( 54)  17.( 56)  18.( 57)  Finish              
 1. Lauri Malsroos            00:34:33 17:13:45   00:53  2  02:17  2  06:03  3  07:40  3  09:54  3  11:46  3  12:50  3  15:21  1  18:36  2  22:22  1  24:08  1  26:36  1  26:59  1  28:29  1  29:36  1  32:25  1  33:22  1  34:23  1  34:33  1 00:34:33
    3392 Tammed                    M21A           00:53  2  01:24  2  03:46  3  01:37  3  02:14  2  01:52  2  01:04  2  02:31  1  03:15  2  03:46  1  01:46  3  02:28  2  00:23  1  01:30  1  01:07  1  02:49  1  00:57  1  01:01  1  00:10  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ats Sõnajalg              00:36:02 17:50:13   00:54  4  02:12  1  05:46  1  07:19  1  09:33  1  11:24  1  12:43  2  15:24  2  18:35  1  22:36  2  24:15  2  26:44  2  27:14  2  29:02  2  30:34  2  33:38  2  34:41  2  35:47  2  36:02  2 00:36:02
    9032 Harju KEK                 M21A           00:54  4  01:18  1  03:34  1  01:33  2  02:14  2  01:51  1  01:19  5  02:41  2  03:11  1  04:01  2  01:39  1  02:29  3  00:30  2  01:48  2  01:32  7  03:04  2  01:03  2  01:06  3  00:15 19
                                                  00:01    -00:06    -00:12    -00:04     00:00    -00:01     00:15     00:10    -00:04     00:15    -00:07     00:01     00:07     00:18     00:25     00:15     00:06     00:05     00:05   
 3. Alo Säkk                  00:40:50 18:29:04   00:39  1  02:18  3  05:54  2  07:25  2  09:35  2  11:36  2  12:35  1  15:28  3  18:55  3  24:33  3  26:18  3  28:44  3  29:52  3  31:49  3  33:02  3  36:53  3  37:58  3  40:41  3  40:50  3 00:40:50
    3307                           M21A           00:39  1  01:39  7  03:36  2  01:31  1  02:10  1  02:01  3  00:59  1  02:53  3  03:27  3  05:38 14  01:45  2  02:26  1  01:08 20  01:57  3  01:13  2  03:51  3  01:05  3  02:43 28  00:09  1
                                                 -00:14     00:15    -00:10    -00:06    -00:04     00:09    -00:05     00:22     00:12     01:52    -00:01    -00:02     00:45     00:27     00:06     01:02     00:08     01:42    -00:01   
 4. Mattis Alliksoo           00:41:33 17:47:42   00:53  2  02:38  7  06:29  5  08:13  4  11:00  5  13:25  5  14:36  5  17:36  5  21:14  5  25:41  4  27:30  4  30:35  4  31:08  4  33:06  4  34:56  4  38:58  4  40:23  4  41:24  4  41:33  4 00:41:33
   21896 12,7 mm                   M40            00:53  2  01:45  9  03:51  4  01:44  4  02:47  9  02:25 10  01:11  4  03:00  4  03:38  4  04:27  3  01:49  4  03:05  5  00:33  3  01:58  5  01:50 14  04:02  7  01:25 11  01:01  1  00:09  1
                                                  00:00     00:21     00:05     00:07     00:33     00:33     00:07     00:29     00:23     00:41     00:03     00:37     00:10     00:28     00:43     01:13     00:28     00:00    -00:01   
 5. Tanel Merigan             00:42:03 18:48:01   01:05 11  02:35  6  06:28  4  08:13  4  10:49  4  13:01  4  14:10  4  17:11  4  21:11  4  25:55  5  28:05  5  31:16  5  31:49  5  33:47  5  35:16  5  39:36  5  40:44  5  41:52  5  42:03  5 00:42:03
   21342 ABC GRUPP                 M21A           01:05 11  01:30  3  03:53  5  01:45  5  02:36  6  02:12  4  01:09  3  03:01  5  04:00  8  04:44  6  02:10  6  03:11  7  00:33  3  01:58  5  01:29  5  04:20 11  01:08  4  01:08  6  00:11  5
                                                  00:12     00:06     00:07     00:08     00:22     00:20     00:05     00:30     00:45     00:58     00:24     00:43     00:10     00:28     00:22     01:31     00:11     00:07     00:01   
 6. Ivo Miller                00:44:53 17:22:52   01:21 20  03:01 15  07:35 10  09:21  9  11:55  8  14:09  8  15:58  7  19:28  8  23:23  9  27:53  7  30:11  7  33:19  6  34:07  6  36:46  6  38:13  6  42:14  7  43:28  6  44:42  6  44:53  6 00:44:53
   16565 Koop                      M40            01:21 20  01:40  8  04:34  8  01:46  7  02:34  5  02:14  5  01:49 13  03:30  9  03:55  7  04:30  5  02:18 11  03:08  6  00:48 11  02:39 14  01:27  4  04:01  6  01:14  6  01:14  9  00:11  5
                                                  00:28     00:16     00:48     00:09     00:20     00:22     00:45     00:59     00:40     00:44     00:32     00:40     00:25     01:09     00:20     01:12     00:17     00:13     00:01   
 7. Susan Pihelgas            00:45:16 18:01:21   00:57  5  02:34  5  07:17  8  09:14  8  11:55  8  14:09  8  16:15 10  19:50 11  23:52 11  28:56 12  31:14 12  34:26  9  35:05  9  37:03  8  38:34  8  42:44  8  44:00  7  45:06  7  45:16  7 00:45:16
   17472 Tammed                    N21A           00:57  5  01:37  5  04:43  9  01:57  9  02:41  7  02:14  5  02:06 17  03:35 11  04:02  9  05:04  9  02:18 11  03:12  8  00:39  7  01:58  5  01:31  6  04:10  8  01:16  7  01:06  3  00:10  3
                                                  00:04     00:13     00:57     00:20     00:27     00:22     01:02     01:04     00:47     01:18     00:32     00:44     00:16     00:28     00:24     01:21     00:19     00:05     00:00   
 8. Marko Pruus               00:46:21 18:10:31   01:06 12  02:44  8  07:33  9  09:35 10  12:23 10  14:47 10  16:09  9  19:37  9  23:15  7  28:28  8  30:41  8  35:07 11  36:04 11  38:01 11  39:36 11  43:47 10  44:58  8  46:08  8  46:21  8 00:46:21
   22965 x30                       M40            01:06 12  01:38  6  04:49 11  02:02 11  02:48 10  02:24  8  01:22  8  03:28  8  03:38  4  05:13 10  02:13  7  04:26 15  00:57 16  01:57  3  01:35  9  04:11  9  01:11  5  01:10  7  00:13 14
                                                  00:13     00:14     01:03     00:25     00:34     00:32     00:18     00:57     00:23     01:27     00:27     01:58     00:34     00:27     00:28     01:22     00:14     00:09     00:03   
 9. Andrus Rämmann            00:46:33 17:58:24   00:58  6  02:30  4  06:52  6  08:37  6  11:10  6  13:50  6  15:58  7  19:10  6  22:56  6  27:24  6  29:29  6  33:54  8  34:41  8  36:55  7  38:15  7  42:09  6  45:03 10  46:21  9  46:33  9 00:46:33
   11806 Koop                      M50            00:58  6  01:32  4  04:22  7  01:45  5  02:33  4  02:40 14  02:08 19  03:12  6  03:46  6  04:28  4  02:05  5  04:25 13  00:47 10  02:14 11  01:20  3  03:54  5  02:54 26  01:18 10  00:12 11
                                                  00:05     00:08     00:36     00:08     00:19     00:48     01:04     00:41     00:31     00:42     00:19     01:57     00:24     00:44     00:13     01:05     01:57     00:17     00:02   
10. Jaanus Reha               00:46:36 17:55:44   01:01  7  02:50 10  07:47 12  09:53 12  12:43 12  15:07 12  16:26 12  19:43 10  23:49 10  28:33 10  30:46  9  33:47  7  34:36  7  37:32 10  39:10  9  43:42  9  44:58  8  46:24 10  46:36 10 00:46:36
    1275 Koop                      M60            01:01  7  01:49 11  04:57 12  02:06 13  02:50 13  02:24  8  01:19  5  03:17  7  04:06 10  04:44  6  02:13  7  03:01  4  00:49 13  02:56 21  01:38 11  04:32 12  01:16  7  01:26 14  00:12 11
                                                  00:08     00:25     01:11     00:29     00:36     00:32     00:15     00:46     00:51     00:58     00:27     00:33     00:26     01:26     00:31     01:43     00:19     00:25     00:02   
11. Targo Kalamees            00:47:04 18:39:58   01:03  9  02:54 12  07:05  7  09:01  7  11:43  7  14:05  7  15:24  6  19:10  6  23:17  8  28:30  9  30:46  9  35:59 12  36:39 12  38:41 12  40:14 12  44:28 11  45:47 11  46:53 11  47:04 11 00:47:04
    4729 TTÜ                       M40            01:03  9  01:51 13  04:11  6  01:56  8  02:42  8  02:22  7  01:19  5  03:46 12  04:07 11  05:13 10  02:16 10  05:13 17  00:40  8  02:02  8  01:33  8  04:14 10  01:19  9  01:06  3  00:11  5
                                                  00:10     00:27     00:25     00:19     00:28     00:30     00:15     01:15     00:52     01:27     00:30     02:45     00:17     00:32     00:26     01:25     00:22     00:05     00:01   
12. Silvar Savolainen         00:47:26 18:10:12   01:02  8  02:51 11  07:38 11  09:39 11  12:28 11  14:56 11  16:20 11  19:52 12  24:02 12  28:50 11  31:03 11  34:37 10  35:13 10  37:31  9  39:10  9  44:46 12  46:05 12  47:15 12  47:26 12 00:47:26
    2654 korp! Leola               M40            01:02  8  01:49 11  04:47 10  02:01 10  02:49 12  02:28 11  01:24  9  03:32 10  04:10 12  04:48  8  02:13  7  03:34 10  00:36  6  02:18 12  01:39 12  05:36 17  01:19  9  01:10  7  00:11  5
                                                  00:09     00:25     01:01     00:24     00:35     00:36     00:20     01:01     00:55     01:02     00:27     01:06     00:13     00:48     00:32     02:47     00:22     00:09     00:01   
13. Johannes Tasa             00:50:19 17:27:24   01:19 19  03:10 17  08:37 14  10:47 14  13:45 13  16:17 13  17:47 13  22:13 13  27:00 13  32:41 13  35:24 13  38:50 13  39:33 13  41:45 13  43:20 13  47:12 13  48:38 13  50:04 13  50:19 13 00:50:19
     281 Tammed                    M60            01:19 19  01:51 13  05:27 15  02:10 14  02:58 14  02:32 12  01:30 11  04:26 14  04:47 16  05:41 15  02:43 18  03:26  9  00:43  9  02:12 10  01:35  9  03:52  4  01:26 12  01:26 14  00:15 19
                                                  00:26     00:27     01:41     00:33     00:44     00:40     00:26     01:55     01:32     01:55     00:57     00:58     00:20     00:42     00:28     01:03     00:29     00:25     00:05   
14. Anneli Aas                00:57:36 19:04:24   01:07 15  03:09 16  08:22 13  10:39 13  13:50 14  16:42 14  19:05 15  23:24 15  28:25 15  34:16 15  36:55 15  42:14 14  43:32 14  46:48 15  48:38 15  54:20 14  55:53 14  57:23 14  57:36 14 00:57:36
    6227 TON                       N40            01:07 15  02:02 17  05:13 13  02:17 17  03:11 16  02:52 17  02:23 22  04:19 13  05:01 19  05:51 16  02:39 15  05:19 18  01:18 25  03:16 23  01:50 14  05:42 18  01:33 13  01:30 17  00:13 14
                                                  00:14     00:38     01:27     00:40     00:57     01:00     01:19     01:48     01:46     02:05     00:53     02:51     00:55     01:46     00:43     02:53     00:36     00:29     00:03   
15. Elina Kutti               00:58:31 16:47:54   01:44 27  03:46 21  10:13 21  12:26 19  15:39 17  18:29 17  20:53 17  26:07 17  30:52 16  37:17 16  39:57 16  44:19 16  45:25 16  48:05 16  49:51 16  55:11 15  56:52 15  58:20 15  58:31 15 00:58:31
    9637                           N21A           01:44 27  02:02 17  06:27 18  02:13 16  03:13 17  02:50 16  02:24 23  05:14 21  04:45 15  06:25 19  02:40 16  04:22 12  01:06 19  02:40 16  01:46 13  05:20 16  01:41 15  01:28 16  00:11  5
                                                  00:51     00:38     02:41     00:36     00:59     00:58     01:20     02:43     01:30     02:39     00:54     01:54     00:43     01:10     00:39     02:31     00:44     00:27     00:01   
16. Helen Alliksoo            00:59:41 18:50:36   01:06 12  02:57 13  09:38 16  11:43 16  14:47 16  17:23 16  18:52 14  23:18 14  27:53 14  33:06 14  35:30 14  42:42 15  43:51 15  46:14 14  48:08 14  56:33 16  58:08 16  59:30 16  59:41 16 00:59:41
   21963 12,7 mm                   N21A           01:06 12  01:51 13  06:41 21  02:05 12  03:04 15  02:36 13  01:29 10  04:26 14  04:35 13  05:13 10  02:24 13  07:12 25  01:09 21  02:23 13  01:54 16  08:25 26  01:35 14  01:22 13  00:11  5
                                                  00:13     00:27     02:55     00:28     00:50     00:44     00:25     01:55     01:20     01:27     00:38     04:44     00:46     00:53     00:47     05:36     00:38     00:21     00:01   
17. Arvo Soosalu              01:02:11 17:47:20   01:25 22  03:41 20  09:47 18  12:29 20  16:46 21  20:01 21  22:50 21  27:54 22  32:51 20  39:16 19  42:11 19  45:57 17  47:30 17  50:20 17  52:39 17  57:47 17  60:03 17  61:57 17  62:11 17 01:02:11
     294 LUS                       M60            01:25 22  02:16 21  06:06 16  02:42 22  04:17 24  03:15 21  02:49 25  05:04 19  04:57 17  06:25 19  02:55 20  03:46 11  01:33 26  02:50 19  02:19 21  05:08 14  02:16 21  01:54 21  00:14 18
                                                  00:32     00:52     02:20     01:05     02:03     01:23     01:45     02:33     01:42     02:39     01:09     01:18     01:10     01:20     01:12     02:19     01:19     00:53     00:04   
18. Tiit Ploompuu             01:03:01 17:46:33   01:16 18  04:21 23  10:43 22  13:45 22  17:41 23  21:11 23  23:02 22  27:50 21  33:34 21  40:34 21  43:34 21  47:59 18  48:52 18  51:36 18  53:41 18  58:56 18  60:47 18  62:46 18  63:01 18 01:03:01
    3512 Jõhvikas                  M60            01:16 18  03:05 26  06:22 17  03:02 24  03:56 22  03:30 23  01:51 14  04:48 17  05:44 22  07:00 22  03:00 21  04:25 13  00:53 14  02:44 17  02:05 20  05:15 15  01:51 17  01:59 22  00:15 19
                                                  00:23     01:41     02:36     01:25     01:42     01:38     00:47     02:17     02:29     03:14     01:14     01:57     00:30     01:14     00:58     02:26     00:54     00:58     00:05   
19. Rain Aava                 01:03:59 17:45:25   01:03  9  02:49  9  09:31 15  11:41 15  14:29 15  17:18 15  27:22 26  31:54 25  36:30 23  41:54 23  44:19 22  49:20 19  50:08 19  52:16 19  54:47 19  59:32 19  62:26 19  63:47 19  63:59 19 01:03:59
   27039                           M21A           01:03  9  01:46 10  06:42 22  02:10 14  02:48 10  02:49 15  10:04 26  04:32 16  04:36 14  05:24 13  02:25 14  05:01 16  00:48 11  02:08  9  02:31 22  04:45 13  02:54 26  01:21 11  00:12 11
                                                  00:10     00:22     02:56     00:33     00:34     00:57     09:00     02:01     01:21     01:38     00:39     02:33     00:25     00:38     01:24     01:56     01:57     00:20     00:02   
20. Merle Jõgisman            01:07:07 16:33:27   01:32 23  03:34 19  10:03 20  12:33 21  16:19 20  19:47 20  21:49 19  27:44 20  34:33 22  41:30 22  44:41 23  51:16 22  52:31 22  55:10 21  57:14 21  63:31 20  65:17 20  66:49 20  67:07 20 01:07:07
    5873                           N40            01:32 23  02:02 17  06:29 20  02:30 21  03:46 21  03:28 22  02:02 16  05:55 24  06:49 24  06:57 21  03:11 22  06:35 22  01:15 24  02:39 14  02:04 19  06:17 20  01:46 16  01:32 18  00:18 24
                                                  00:39     00:38     02:43     00:53     01:32     01:36     00:58     03:24     03:34     03:11     01:25     04:07     00:52     01:09     00:57     03:28     00:49     00:31     00:08   
21. Allan Sülla               01:07:32 18:28:45   01:06 12  06:18 28  11:44 26  14:06 23  17:40 22  20:44 22  22:38 20  27:41 19  32:50 19  39:03 18  41:44 18  50:09 21  51:06 21  53:53 20  55:50 20  63:34 21  65:31 21  67:16 21  67:32 21 01:07:32
   19227                           M50            01:06 12  05:12 28  05:26 14  02:22 18  03:34 19  03:04 18  01:54 15  05:03 18  05:09 20  06:13 18  02:41 17  08:25 27  00:57 16  02:47 18  01:57 17  07:44 25  01:57 18  01:45 20  00:16 23
                                                  00:13     03:48     01:40     00:45     01:20     01:12     00:50     02:32     01:54     02:27     00:55     05:57     00:34     01:17     00:50     04:55     01:00     00:44     00:06   
22. Olga Komissarova          01:08:10 17:45:24   01:08 16  02:59 14  09:57 19  12:22 18  15:54 19  19:08 19  21:14 18  27:22 18  32:19 18  38:13 17  41:04 17  52:43 23  53:54 23  56:44 23  58:47 22  64:33 22  66:36 22  67:57 22  68:10 22 01:08:10
   31544                           N40            01:08 16  01:51 13  06:58 23  02:25 20  03:32 18  03:14 20  02:06 17  06:08 25  04:57 17  05:54 17  02:51 19  11:39 28  01:11 23  02:50 19  02:03 18  05:46 19  02:03 19  01:21 11  00:13 14
                                                  00:15     00:27     03:12     00:48     01:18     01:22     01:02     03:37     01:42     02:08     01:05     09:11     00:48     01:20     00:56     02:57     01:06     00:20     00:03   
23. Marge Rehepapp            01:15:24 18:01:04   01:11 17  03:19 18  09:46 17  12:10 17  15:51 18  19:00 18  20:33 16  25:44 16  31:26 17  39:47 20  43:03 20  49:47 20  50:22 20  55:27 22  60:16 23  66:35 23  73:32 23  75:11 23  75:24 23 01:15:24
   17687 Harju KEK                 N40            01:11 17  02:08 20  06:27 18  02:24 19  03:41 20  03:09 19  01:33 12  05:11 20  05:42 21  08:21 23  03:16 23  06:44 23  00:35  5  05:05 28  04:49 28  06:19 21  06:57 28  01:39 19  00:13 14
                                                  00:18     00:44     02:41     00:47     01:27     01:17     00:29     02:40     02:27     04:35     01:30     04:16     00:12     03:35     03:42     03:30     06:00     00:38     00:03   
24. Ädu Kriisa                01:15:58 17:42:27   01:33 24  04:25 24  11:33 23  14:35 24  19:14 25  23:01 24  25:17 24  30:49 23  38:02 25  46:44 25  50:19 25  56:37 25  57:33 24  61:05 24  63:53 24  71:16 24  73:38 25  75:40 25  75:58 24 01:15:58
       0                           N50            01:33 24  02:52 23  07:08 26  03:02 24  04:39 26  03:47 25  02:16 21  05:32 22  07:13 27  08:42 27  03:35 26  06:18 19  00:56 15  03:32 25  02:48 23  07:23 23  02:22 23  02:02 23  00:18 24
                                                  00:40     01:28     03:22     01:25     02:25     01:55     01:12     03:01     03:58     04:56     01:49     03:50     00:33     02:02     01:41     04:34     01:25     01:01     00:08   
24. Piret Grossthal           01:15:58 17:42:26   01:36 26  04:30 26  11:36 24  14:37 25  19:16 26  23:01 24  25:15 23  30:49 23  38:00 24  46:41 24  50:16 24  56:35 24  57:33 24  61:05 24  63:57 25  71:16 24  73:37 24  75:39 24  75:58 24 01:15:58
   17671 Sunorek                   N50            01:36 26  02:54 24  07:06 25  03:01 23  04:39 26  03:45 24  02:14 20  05:34 23  07:11 26  08:41 26  03:35 26  06:19 20  00:58 18  03:32 25  02:52 24  07:19 22  02:21 22  02:02 23  00:19 27
                                                  00:43     01:30     03:20     01:24     02:25     01:53     01:10     03:03     03:56     04:55     01:49     03:51     00:35     02:02     01:45     04:30     01:24     01:01     00:09   
26. Annika Saaring            01:21:55 19:05:40   01:23 21  04:25 24  11:52 27  14:57 27  20:02 27  24:05 27  26:34 25  32:47 26  40:21 26  50:18 26  53:38 26  61:05 26  62:14 26  66:29 26  69:55 26  77:22 26  79:28 26  81:40 26  81:55 26 01:21:55
    6680 Laagri Kool               N21A           01:23 21  03:02 25  07:27 27  03:05 26  05:05 28  04:03 26  02:29 24  06:13 26  07:34 28  09:57 28  03:20 24  07:27 26  01:09 21  04:15 27  03:26 25  07:27 24  02:06 20  02:12 27  00:15 19
                                                  00:30     01:38     03:41     01:28     02:51     02:11     01:25     03:42     04:19     06:11     01:34     04:59     00:46     02:45     02:19     04:38     01:09     01:11     00:05   
27. Ingrid Kuningas           01:35:22 18:01:25   02:14 28  06:06 27  13:09 28  16:25 28  20:30 28  24:53 28  35:43 27  45:44 27  52:19 27  60:45 27  64:59 27  71:32 27  74:27 27  77:57 27  81:57 27  90:24 27  92:57 27  95:04 27  95:22 27 01:35:22
    5411 Tammed                    N50            02:14 28  03:52 27  07:03 24  03:16 28  04:05 23  04:23 28  10:50 27  10:01 27  06:35 23  08:26 24  04:14 28  06:33 21  02:55 27  03:30 24  04:00 27  08:27 28  02:33 25  02:07 26  00:18 24
                                                  01:21     02:28     03:17     01:39     01:51     02:31     09:46     07:30     03:20     04:40     02:28     04:05     02:32     02:00     02:53     05:38     01:36     01:06     00:08   
28. Ivo Särak                 01:56:56 17:39:55  116:56 29                                                                                                                                                                                     01:56:56
       0                           M40           116:56 29                                                                                                                                                                                    
                                                 116:03                                                                                                                                                                                       
29. Mari-Liis Tomp            01:57:07 17:39:49   01:34 25  04:13 22  11:41 25  14:47 26  19:07 24  23:22 26  45:28 28  67:12 28  74:11 28  82:43 28  86:16 28  93:13 28  96:23 28  99:38 28 103:31 28 111:57 28 114:25 28 116:28 28 117:07 28 01:57:07
   31960 Triathlon Estonia         N21A           01:34 25  02:39 22  07:28 28  03:06 27  04:20 25  04:15 27  22:06 28  21:44 28  06:59 25  08:32 25  03:33 25  06:57 24  03:10 28  03:15 22  03:53 26  08:26 27  02:28 24  02:03 25  00:39 28
                                                  00:41     01:15     03:42     01:29     02:06     02:23     21:02     19:13     03:44     04:46     01:47     04:29     02:47     01:45     02:46     05:37     01:31     01:02     00:29   
Ideaalaeg :                                       00:39     01:18     03:34     01:31     02:10     01:51     00:59     02:31     03:11     03:46     01:39     02:26     00:23     01:30     01:07     02:49     00:57     01:01     00:09   00:33:31

#2 Rada (M16,N16,M70): 13 KP 3.60 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 38)   2.( 44)   3.( 45)   4.( 55)   5.( 51)   6.( 50)   7.( 48)   8.( 32)   9.( 46)  10.( 53)  11.( 54)  12.( 56)  13.( 57)  Finish              
 1. Sander Saaring            00:25:23 19:01:41   00:47  1  04:57  2  07:08  2  09:59  2  12:37  1  13:45  1  15:04  1  16:23  1  19:54  1  20:52  1  22:46  1  24:06  1  25:12  1  25:23  1 00:25:23
   10644 Laagri Kool               M16            00:47  1  04:10  3  02:11  1  02:51  1  02:38  1  01:08  1  01:19  1  01:19  1  03:31  1  00:58  1  01:54  1  01:20  2  01:06  1  00:11  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kurmet Kutti              00:29:49 16:48:00   00:53  2  04:25  1  06:48  1  09:56  1  13:01  2  15:13  2  16:52  2  19:08  2  23:09  2  24:22  2  27:10  2  28:26  2  29:38  2  29:49  2 00:29:49
   10645 Harju KEK                 M16            00:53  2  03:32  1  02:23  4  03:08  2  03:05  4  02:12  4  01:39  3  02:16  3  04:01  2  01:13  2  02:48  6  01:16  1  01:12  2  00:11  2
                                                  00:06    -00:38     00:12     00:17     00:27     01:04     00:20     00:57     00:30     00:15     00:54    -00:04     00:06     00:00   
 3. Kardo Kutti               00:30:53 16:47:14   01:37  9  05:14  3  07:38  3  10:49  3  13:42  3  15:54  3  17:33  3  19:49  3  23:59  3  25:12  3  27:50  3  29:14  3  30:38  3  30:53  3 00:30:53
   27055 Harju KEK                 M16            01:37  9  03:37  2  02:24  5  03:11  3  02:53  3  02:12  4  01:39  3  02:16  3  04:10  3  01:13  2  02:38  4  01:24  3  01:24  3  00:15  9
                                                  00:50    -00:33     00:13     00:20     00:15     01:04     00:20     00:57     00:39     00:15     00:44     00:04     00:18     00:04   
 4. Rein Jõgisman             00:34:51 16:36:53   00:58  4  05:20  4  08:14  6  13:13  6  16:40  6  18:59  6  20:45  6  22:59  6  27:19  5  28:53  5  31:22  5  33:00  4  34:39  4  34:51  4 00:34:51
   20470 Tammed                    M16            00:58  4  04:22  5  02:54  6  04:59  8  03:27  6  02:19  7  01:46  5  02:14  2  04:20  4  01:34  6  02:29  3  01:38  5  01:39  4  00:12  5
                                                  00:11     00:12     00:43     02:08     00:49     01:11     00:27     00:55     00:49     00:36     00:35     00:18     00:33     00:01   
 5. Mathias Pruus             00:34:55 17:58:12   01:16  6  05:28  5  07:41  4  11:35  5  14:23  4  16:35  5  17:59  4  21:00  5  26:49  4  28:12  4  30:54  4  33:02  5  34:44  5  34:55  5 00:34:55
       0                           M16            01:16  6  04:12  4  02:13  3  03:54  5  02:48  2  02:12  4  01:24  2  03:01  8  05:49  7  01:23  5  02:42  5  02:08  7  01:42  6  00:11  2
                                                  00:29     00:02     00:02     01:03     00:10     01:04     00:05     01:42     02:18     00:25     00:48     00:48     00:36     00:00   
 6. Tiit Tatter               00:37:53 17:21:38   00:53  2  05:40  6  07:52  5  11:11  4  14:34  5  15:56  4  17:59  4  20:26  4  30:31  6  31:47  6  34:02  6  35:37  6  37:39  6  37:53  6 00:37:53
      66 TON                       M70            00:53  2  04:47  6  02:12  2  03:19  4  03:23  5  01:22  2  02:03  6  02:27  5  10:05 11  01:16  4  02:15  2  01:35  4  02:02  8  00:14  8
                                                  00:06     00:37     00:01     00:28     00:45     00:14     00:44     01:08     06:34     00:18     00:21     00:15     00:56     00:03   
 7. Jüri Püssim               00:41:55 18:03:59   01:09  5  08:47  9  11:48  9  16:18  8  20:39  8  23:04  7  25:25  7  28:15  7  32:39  7  34:32  7  37:45  7  39:39  7  41:36  7  41:55  7 00:41:55
    4878 Tammed                    M70            01:09  5  07:38 10  03:01  7  04:30  6  04:21  7  02:25  8  02:21  8  02:50  6  04:24  5  01:53  8  03:13  8  01:54  6  01:57  7  00:19 10
                                                  00:22     03:28     00:50     01:39     01:43     01:17     01:02     01:31     00:53     00:55     01:19     00:34     00:51     00:08   
 8. Mart Vendelin             00:48:43 18:54:46   01:18  8  07:13  7  10:39  7  15:24  7  20:09  7  24:17  8  27:10  8  30:18  8  39:11  9  40:58  9  44:10  9  46:20  8  48:22  8  48:43  8 00:48:43
     356 Orion                     M70            01:18  8  05:55  7  03:26  9  04:45  7  04:45  8  04:08 10  02:53  9  03:08  9  08:53  9  01:47  7  03:12  7  02:10  9  02:02  8  00:21 11
                                                  00:31     01:45     01:15     01:54     02:07     03:00     01:34     01:49     05:22     00:49     01:18     00:50     00:56     00:10   
 9. Raul Jõgisman             00:49:28 18:01:53   02:05 10  09:29 10  12:33 10  18:09  9  24:20  9  27:04  9  30:04  9  33:04  9  37:46  8  40:08  8  43:57  8  46:24  9  49:18  9  49:28  9 00:49:28
   20403                           M16            02:05 10  07:24  9  03:04  8  05:36  9  06:11  9  02:44  9  03:00 10  03:00  7  04:42  6  02:22 10  03:49 10  02:27 11  02:54 11  00:10  1
                                                  01:18     03:14     00:53     02:45     03:33     01:36     01:41     01:41     01:11     01:24     01:55     01:07     01:48    -00:01   
10. Annabel Mirtel Saskia ... 01:04:30 18:25:11   01:16  6  07:15  8  10:57  8  25:26 10  32:14 10  34:24 10  36:37 10  48:00 10  54:21 10  56:32 10  59:49 10  62:08 10  64:18 10  64:30 10 01:04:30
   11592 Tammed                    N16            01:16  6  05:59  8  03:42 10  14:29 10  06:48 10  02:10  3  02:13  7  11:23 11  06:21  8  02:11  9  03:17  9  02:19 10  02:10 10  00:12  5
                                                  00:29     01:49     01:31     11:38     04:10     01:02     00:54     10:04     02:50     01:13     01:23     00:59     01:04     00:01   
11. Koit Jõgisman             01:23:20 18:04:15   05:41 11  15:09 11  20:19 11  34:55 11  44:24 11  50:53 11  54:54 11  59:04 11  68:57 11  72:27 11  79:18 11  81:27 11  83:07 11  83:20 11 01:23:20
   20471                           M16            05:41 11  09:28 11  05:10 11  14:36 11  09:29 11  06:29 11  04:01 11  04:10 10  09:53 10  03:30 11  06:51 11  02:09  8  01:40  5  00:13  7
                                                  04:54     05:18     02:59     11:45     06:51     05:21     02:42     02:51     06:22     02:32     04:57     00:49     00:34     00:02   
Ideaalaeg :                                       00:47     03:32     02:11     02:51     02:38     01:08     01:19     01:19     03:31     00:58     01:54     01:16     01:06     00:10   00:24:40

#4 Rada (N60): 11 KP 4.10 km 

  # Nimi                      Tulemus  Start      1.( 54)   2.( 53)   3.( 46)   4.( 52)   5.( 32)   6.( 48)   7.( 34)   8.( 35)   9.( 42)  10.( 43)  11.( 57)  Finish              
 1. Hille Tasa                00:38:26 17:31:23   38:26  1                                                                                                               00:38:26
     280 Tammed                    N60            38:26  1                                                                                                              
                                                  00:00  

N21A Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17472 Susan Pihelgas            Tammed     00:45:16
 2.  9637 Elina Kutti                          00:58:31 +13:15
 3. 21963 Helen Alliksoo            12,7 mm    00:59:41 +14:25
 4.  6680 Annika Saaring            Laagri Koo 01:21:55 +36:39
 5. 31960 Mari-Liis Tomp            Triathlon  01:57:07 +71:51
N40 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6227 Anneli Aas                TON        00:57:36
 2.  5873 Merle Jõgisman                       01:07:07 +09:31
 3. 31544 Olga Komissarova                     01:08:10 +10:34
 4. 17687 Marge Rehepapp            Harju KEK  01:15:24 +17:48
N50 Rada (1): 18 KP 6.40 km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17671 Piret Grossthal           Sunorek    01:15:58
 1.     0 Ädu Kriisa                           01:15:58 +00:00
 3.  5411 Ingrid Kuningas           Tammed     01:35:22 +19:24
M21A Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed     00:34:33
 2.  9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK  00:36:02 +01:29
 3.  3307 Alo Säkk                             00:40:50 +06:17
 4. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP  00:42:03 +07:30
 5. 27039 Rain Aava                            01:03:59 +29:26
M40 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm    00:41:33
 2. 16565 Ivo Miller                Koop       00:44:53 +03:20
 3. 22965 Marko Pruus               x30        00:46:21 +04:48
 4.  4729 Targo Kalamees            TTÜ        00:47:04 +05:31
 5.  2654 Silvar Savolainen         korp! Leol 00:47:26 +05:53
 6.     0 Ivo Särak                            01:56:56 +75:23
M50 Rada (1): 18 KP 6.40 km

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11806 Andrus Rämmann            Koop       00:46:33
 2. 19227 Allan Sülla                          01:07:32 +20:59
M60 Rada (1): 18 KP 6.40 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1275 Jaanus Reha               Koop       00:46:36
 2.   281 Johannes Tasa             Tammed     00:50:19 +03:43
 3.   294 Arvo Soosalu              LUS        01:02:11 +15:35
 4.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas   01:03:01 +16:25

M16 Rada (2): 13 KP 3.60 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10644 Sander Saaring            Laagri Koo 00:25:23
 2. 10645 Kurmet Kutti              Harju KEK  00:29:49 +04:26
 3. 27055 Kardo Kutti               Harju KEK  00:30:53 +05:30
 4. 20470 Rein Jõgisman             Tammed     00:34:51 +09:28
 5.     0 Mathias Pruus                        00:34:55 +09:32
 6. 20403 Raul Jõgisman                        00:49:28 +24:05
 7. 20471 Koit Jõgisman                        01:23:20 +57:57
N16 Rada (2): 13 KP 3.60 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11592 Annabel Mirtel Saskia ... Tammed     01:04:30

M70 Rada (2): 13 KP 3.60 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    66 Tiit Tatter               TON        00:37:53
 2.  4878 Jüri Püssim               Tammed     00:41:55 +04:02
 3.   356 Mart Vendelin             Orion      00:48:43 +10:50
N60 Rada (4): 11 KP 4.10 km 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   280 Hille Tasa                Tammed     00:38:26

VALIK 

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1017 Kairo Kalamees            x60        01:06:58 13p
#1 Rada (N21A,N40,N50,M21A,M40,M50,M60): 18 KP 6.40 km 

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.  3392 Lauri Malsroos            Tammed    M21A     00:34:33
 2.  9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK M21A     00:36:02 +01:29
 3.  3307 Alo Säkk                            M21A     00:40:50 +06:17
 4. 21896 Mattis Alliksoo           12,7 mm   M40      00:41:33 +07:00
 5. 21342 Tanel Merigan             ABC GRUPP M21A     00:42:03 +07:30
 6. 16565 Ivo Miller                Koop      M40      00:44:53 +10:20
 7. 17472 Susan Pihelgas            Tammed    N21A     00:45:16 +10:43
 8. 22965 Marko Pruus               x30       M40      00:46:21 +11:48
 9. 11806 Andrus Rämmann            Koop      M50      00:46:33 +12:00
10.  1275 Jaanus Reha               Koop      M60      00:46:36 +12:03
11.  4729 Targo Kalamees            TTÜ       M40      00:47:04 +12:31
12.  2654 Silvar Savolainen         korp! LeolM40      00:47:26 +12:53
13.   281 Johannes Tasa             Tammed    M60      00:50:19 +15:46
14.  6227 Anneli Aas                TON       N40      00:57:36 +23:03
15.  9637 Elina Kutti                         N21A     00:58:31 +23:58
16. 21963 Helen Alliksoo            12,7 mm   N21A     00:59:41 +25:08
17.   294 Arvo Soosalu              LUS       M60      01:02:11 +27:38
18.  3512 Tiit Ploompuu             Jõhvikas  M60      01:03:01 +28:28
19. 27039 Rain Aava                           M21A     01:03:59 +29:26
20.  5873 Merle Jõgisman                      N40      01:07:07 +32:34
21. 19227 Allan Sülla                         M50      01:07:32 +32:59
22. 31544 Olga Komissarova                    N40      01:08:10 +33:37
23. 17687 Marge Rehepapp            Harju KEK N40      01:15:24 +40:51
24.     0 Ädu Kriisa                          N50      01:15:58 +41:25
24. 17671 Piret Grossthal           Sunorek   N50      01:15:58 +41:25
26.  6680 Annika Saaring            Laagri KooN21A     01:21:55 +47:22
27.  5411 Ingrid Kuningas           Tammed    N50      01:35:22 +60:49
28.     0 Ivo Särak                           M40      01:56:56 +82:23
29. 31960 Mari-Liis Tomp            Triathlon N21A     01:57:07 +82:34
#2 Rada (M16,N16,M70): 13 KP 3.60 km 

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 10644 Sander Saaring            Laagri KooM16      00:25:23
 2. 10645 Kurmet Kutti              Harju KEK M16      00:29:49 +04:26
 3. 27055 Kardo Kutti               Harju KEK M16      00:30:53 +05:30
 4. 20470 Rein Jõgisman             Tammed    M16      00:34:51 +09:28
 5.     0 Mathias Pruus                       M16      00:34:55 +09:32
 6.    66 Tiit Tatter               TON       M70      00:37:53 +12:30
 7.  4878 Jüri Püssim               Tammed    M70      00:41:55 +16:32
 8.   356 Mart Vendelin             Orion     M70      00:48:43 +23:20
 9. 20403 Raul Jõgisman                       M16      00:49:28 +24:05
10. 11592 Annabel Mirtel Saskia ... Tammed    N16      01:04:30 +39:07
11. 20471 Koit Jõgisman                       M16      01:23:20 +57:57
#4 Rada (N60): 11 KP 4.10 km 

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   280 Hille Tasa                Tammed    N60      00:38:26


***

      Saue valla Talim. võistkondlik koroona  02.nov.19.a. Ruilas.

  1.  Haiba          34 – 33 – 31 – 31 – 29        = 158 alap.  15 p.
  2.  Mõnuste-Koh.  36 – 35 – 33 – 26 – 23 = 153        13 p.
  3.  Laitse          30 – 29 – 21 – 24 – 22       = 126        12 p.
  4.  Ääsmäe      32 – 25 – 23 – 20 – 17         = 117        11 p.
  5. Ruila            28 – 28 – 27 – 19 – 9       = 111        10 p.
  6. Kaasiku-Kib.    35 – 34 – 11 – 8 – 5         =  93         9 p.
  7. Laagri          36 – 30 – 25 – 1             =  92         8 p.
  8. Saue            32 – 27 – 16 – 10 – 2        =  87         7 p.
  9. Alliku           22                          =  22          6p.
 
 
Ruilas,  02.nov.2019.a.  


                   Saue valla talimängud ja meistrivõistlused koroonas 02.nov.19.a. Ruilas.

Naised.

  1. Tombak Mirje        Mõnuste-Kohatu     36 p.
  2. Tombak Maret        Mõn.-Koh.          35
  3. Lähker Karin        Kaasiku            34
  4. Liiv Ketlin         Haiba              33
  5. Aver Gedi           Saue               32
  6. Suits Kristel                 Haiba              31
  7. Laanela Liisi                Laagri             30
  8. Lande Geity                Haiba              29
  9. Kolk  Annela               Ruila              28
  10. Salutee Sille               Ruila-Muusika      27
  11. Tombak Liisi               Mõn.-Koh.          26
  12. Piibar Agne                Ääsmäe             25
  13. Leiten- Kukk Ester     Laitse             24
  14. Kink Riina                   Ääsmäe             23
  15. Unas Kaidi                 Laitse             22
  16. Pukk Rita                    Haiba              21
 
Mehed.

  1. Laanela Tarmo                 Laagri             36 punkti
  2. Mehik Viljar                  Kaasiku            35
  3. Morozov Nikolai              Haiba              34
  4. Tombak Rain                   Mõn.-Koh.        33
  5. Tikka Tõnis                   Ääsmäe             32
  6. Lande Gunar                   Haiba              31
  7. Kukk Rainer                   Laitse             30
  8. Laur Valdis                   Laitse             29
  9. Vahar Raul                    Ruila              28
  10. Toomast Valdis                Saue               27
  11. Kaasik Lauri                  Haiba              26
  12. Laanela Joosep                Laagri             25
  13. Tõnismägi Tarmo            Haiba              24
  14. Aas Armo                      Mõnuste            23
  15. Kaul Viljo                    Alliku             22
  16. Ehala Tõnu                    Laitse             21
  17. Põldver Jaanus                Ääsmäe             20
  18. Aljaste Andres                Ruila              19
  19. Beljjäev Himre                Mõnuste            18
  20. Küttis Kristjan               Ääsmäe             17
  21. Paas Toomas                   Saue               16
  22. Miller Ivo                    Ääsmäe             15
  23. Venski Simo                   Laitse             14
  24. Bahovski Indrek             Haiba              13
  25. Kallion Jaanus                Ääsmäe             12
  26. Ploompuu Tiit            Kaasiku-Kibuna     11
  27. Erusto Gunnar               Saue               10
  28. Tikenberg Aivar             Ruila               9
  29. Vaim Olev                 Kaasiku-Kibuna      8
  30. Vahar Karla                   Ruila               7
  31. Valtin Jaan                   Ääsmäe              6
  32. Kullasepp Aarne              Kaasiku-Kibuna      5
  33. Rulli Ants                    Ruila               4
  34. Viet Tiit                     Ääsmäe              3
  35. Möll Egert                    Haiba              2
  36. Tooming Ilmar                 Saue            1
  37. Pärnoja Ülari                 Laagri            1
 
 
Ruilas, 02.nov.2019.a.

*** 



****

                                            Kernu Terasnaine  2020
                Naised.           Koroona.                   Ruila Spordihoones 03.11.2019.a.
  1. Tombak Maret           sünd. 1973        N3        27 punkti
  2. Tombak Mirje                       1995        N1        25
  3. Lähker Karin                          1971       N3        24
  4. Alliksoo Helen                       1982        N2        23
  5. Aulik Cerly                             1979         N2        22
  6. Tombak Liisi                          1998         N1        21
  7. Piibar Agne                           1973         N3         20
  8. Unas Kaidi                            1973         N3          19
  9. Leiten-Kukk Ester                1976         N2         18
  10. Salutee Sille                         1988          N1         17 
  11. Kivi Kristel                            1973         N3         16
  12. Oks Epp                                1987          N1        15
  13. Aas Anneli                           1970          N3         14
  14. Saaring Annika                   2001           N1        13
  15. Saaring Anete                     2008           T           12
  16. Sonn Kristin-Kairit             2003          N1         11
  17. Tombak Linda                    2005            T          10
  18. Kõresoo Tiina                     1975          N3          9
Seekord ei saanud osaleda Pihlakas Katrin s.1980  N2     ja  Porovarde Brita s.1994   N1. 
  
Mehed.

  1. Tombak Rain                       1969          M3     44 punkti
  2. Valtin Jaan                           1978          M2     42
  3. Paas Toomas                       1975          M2     41
  4. Aas Armo                             1975          M2     40
  5. Liidig Gennadi                     1959          M3     39
  6. Toomast Valdis                   1969          M3     38
  7. Alliksoo Mattis                    1979          M2     37
  8. Kõresoo Risto                      1976          M2     36
  9. Miller Ivo                              1977          M2     35
  10. Tubli Peeter                         1988          M1     34
  11. Venski    Simo                      1990          M1     33
  12. Ernsto Gunnar                     1973          M2     32
  13. Kaasik Lauri                          1986          M1     31
  14. Kaul Viljo                              1955           M3     30
  15. Einberg Tiit                          1967           M3     29
  16. Käärmann Kaimo                1975           M2    28
  17. Põldaru Priit                        1976           M2     27
  18. Toomsalu Ilmar                   1968           M3    26
  19. Möll Egert                            2004            P       25
  20. Kure Kaimo                          1984           M1    24
  21. Ehala Tõnu                           1970           M3    23
  22. Bogoljubov Marko              1992           M1    22
  23. Rõõm Andre                        2004            P       21
  24. Uusmägi Raul                      1986           M1     20
  25. Saaring Sander                   2005             P       19
  26. Laanemets Ranel               2005      P      18
  27. Pikalev Ilmar                       2005      P      17
 
Registreeritud mängijatest seekord ei osalenud   Sarapuu Ragnar  1981 M1,   Sarapuu Patrick   2007  P, Sarapuu Russel  2009  P,   Kasenurm Tanel  1996 M1,   Kallion Jaanus  1964  M3,
Kallion Kaspar  1994  M1,  Melis Ullo 1992  M1,  Agar Ivar  1990  M1,   Fuks Kristjan  2003  M1, Kukk Rainer  1975 M2.
                                  Juurde võistlejaid rohkem ei lisata.




Aadress: Nurmesalu 9, Saue linn, Saue vald Harjumaa         Registrikood: 77000039   E-mail: info@sauespordikeskus.ee
Koduleht Elitec'st